Úvod > Co chcete dělat? > Penzion a Country Steak Restaurant v Albrechticích u Lanškrouna
Ubytování

Penzion a Country Steak Restaurant v Albrechticích u Lanškrouna

Kuchyně Restaurace Country Steak preferuje čerstvé produkty vlastní výroby, používá pouze chlazená masa a nevaří z polotovarů. Penzion pak nabízí pohodlné ubytování v osmi světlých prostorných pokojích s vlastní koupelnou.

Restaurace Country Steak je nekuřácká a její interiér je netradiční s originálními malbami na stěně v country a western stylu. Kuchyně je zaměřena převážně na steakovou kuchyni, kterou připravujeme zásadně z čerstvých suroviny, nikoliv polotovarů, nejen na grilu. Hovězí steaky jsou ze speciálně vyšlechtěných druhů masných plemen, dovážených z více druhů zemí jakou je Argentina, Irsko, Nový Zéland. Během celého roku se zde pořádají speciality moderní gastronomie a připravují různé druhy mezinárodních kuchyní a oblastních specialit jako např. steaková masa, zvěřinové hody, mexická kuchyně, rybí speciality jak už ze sladkovodních tak i mořských ryb.

Rodinný penzion Country Steak nabízí ubytování ve stylovém pokoji a vlastní koupelnou s masážním sprchovým boxem. Na podlaze jsou položeny koberce, k vybavení patří ručníky, osušky, lůžkoviny, hotelové pantofle, sprchová mýdla. Na přání je možné si zapůjčit kulmu a fén na vlasy. Každý pokoj má možnost bezplatného připojení k wifi, na pokojích jsou televizory se satelitním tunerem nebo anténou. K dispozici je 8 světlých prostorných pokojů.

Pro hosty s dětmi je vybudováno dětské hřiště v oploceném areálu, který je součástí letní zahrádky. V blízkosti penzionu je možnost si prohlédnout menší domácí zoo, kde je k vidění: poník, ovce, kozy Kamerunské, čínská prasátka, kachny, husy, koroptvičky a mnoho dalších druhů zvířat, které si můžete nakrmit.

Ubytovaným hostům v penzionu rádi zapůjčí koloběžky nebo kola, pro příjemné zpestření dne.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Filipinum

Hotel Filipinum

Jablonné nad Orlicí, Pardubický kraj
Pizzeria – Penzion Srdíčko

Pizzeria – Penzion Srdíčko

Jablonné nad Orlicí, Pardubický kraj
Penzion Ječmínek Červená Voda

Penzion Ječmínek Červená Voda

Červená Voda, Pardubický kraj