Úvod > Co chcete dělat? > Hlídání dětí se vzdělávacím programem
Zážitky

Hlídání dětí se vzdělávacím programem

Soukromá školka Kvítko nabízí pravidelné i příležitostné hlídací služby na profesionální úrovni s plnohodnotným vzdělávacím programem. Děti ve školce Kvítko najdou plně vybavené herny, tělocvičnu a zahradu. Součástí zahrady je i sestava s houpačkami, klouzačkou, hracím domkem a pískovištěm.
Soukromá školka Kvítko nabízí pravidelné i příležitostné hlídací služby na profesionální úrovni s plnohodnotným vzdělávacím programem. Otevírací doba je ve všední dny od 8,00h do 16,30h. V rámci dopolední řízené činnosti probíhají pro děti navštěvující školku Kvítko zájmové kroužky zdarma – sportovní kroužek (rozvíjení základních pohybových dovedností, učení kolektivní hře, míčové hry), hudební kroužek (zpěv při kytarovém doprovodu, hra na Orfovy hudební nástroje, jednoduché tanečky), dramatický kroužek (dramatizace pohádek, básniček a říkanek, hravou formou procvičování paměti a správné výslovnosti).

V průběhu školního roku pořádáme řadu společenských akcí pro děti (např. divadelní představení, karnevaly, vánoční besídku, dětský den, besedy se zajímavými lidmi), které se nepromítají do ceny školkovného. Děti se u nás seznamují s okolním světem, učí se navazovat sociální kontakty a respektovat sebe sama i druhé. Naším cílem je vytvářet láskyplné a inspirativní prostředí pro přirozený vývoj dětské osobnosti.

Děti ve školce Kvítko najdou plně vybavené herny, tělocvičnu a zahradu. Součástí zahrady je i sestava s houpačkami, klouzačkou, hracím domkem a pískovištěm. Samozřejmostí je také zajištění stravy (dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka). Personál školky Kvítko má pedagogické vzdělání, dlouholetou

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Libertas

Pivovar Libertas

Úvaly, Středočeský kraj
Resort Cedrus Tuklaty

Resort Cedrus Tuklaty

Tuklaty, Středočeský kraj