!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Hlídání dětí se vzdělávacím programem

Hlídání dětí se vzdělávacím programem

Zážitky
Soukromá školka Kvítko nabízí pravidelné i příležitostné hlídací služby na profesionální úrovni s plnohodnotným vzdělávacím programem. Děti ve školce Kvítko najdou plně vybavené herny, tělocvičnu a zahradu. Součástí zahrady je i sestava s houpačkami, klouzačkou, hracím domkem a pískovištěm.
Soukromá školka Kvítko nabízí pravidelné i příležitostné hlídací služby na profesionální úrovni s plnohodnotným vzdělávacím programem. Otevírací doba je ve všední dny od 8,00h do 16,30h. V rámci dopolední řízené činnosti probíhají pro děti navštěvující školku Kvítko zájmové kroužky zdarma - sportovní kroužek (rozvíjení základních pohybových dovedností, učení kolektivní hře, míčové hry), hudební kroužek (zpěv při kytarovém doprovodu, hra na Orfovy hudební nástroje, jednoduché tanečky), dramatický kroužek (dramatizace pohádek, básniček a říkanek, hravou formou procvičování paměti a správné výslovnosti).

V průběhu školního roku pořádáme řadu společenských akcí pro děti (např. divadelní představení, karnevaly, vánoční besídku, dětský den, besedy se zajímavými lidmi), které se nepromítají do ceny školkovného. Děti se u nás seznamují s okolním světem, učí se navazovat sociální kontakty a respektovat sebe sama i druhé. Naším cílem je vytvářet láskyplné a inspirativní prostředí pro přirozený vývoj dětské osobnosti.

Děti ve školce Kvítko najdou plně vybavené herny, tělocvičnu a zahradu. Součástí zahrady je i sestava s houpačkami, klouzačkou, hracím domkem a pískovištěm. Samozřejmostí je také zajištění stravy (dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka). Personál školky Kvítko má pedagogické vzdělání, dlouholetou
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 8. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Čokoládovna Rodas v Šestajovicích u Prahy

Čokoládovna Rodas v Šestajovicích u Prahy

Šestajovice, Střední Čechy
Resort Cedrus Tuklaty

Resort Cedrus Tuklaty

Tuklaty, Střední Čechy
Penzion Český statek

Penzion Český statek

Praha 9, Praha