Úvod > Co chcete dělat? > Vyhlídkové lety balonem se Vzduchoplaveckou společností
Zážitky

Vyhlídkové lety balonem se Vzduchoplaveckou společností

Vzduchoplavecká společnost provádí privátní lety pro skupiny pasažérů. Na vhodném místě startu je třeba se domluvit, letět můžete třeba i od vašeho domu. Soukromí a zážitek z letu, spojený s příjemnou společenskou událostí, jsou důvodem, proč jsou tyto lety mezi pasažéry tak oblíbené.
Balon je nejdokonalejší létací stroj spojující romantiku, nostalgii, volnost, dobrodružství, krásu, pohyb, sport, atmosféru, zábavu i snění. Vzduchoplavecká společnost královského města Slaný létá pro radost a z letu chce mít stejné potěšení jako její pasažéři. Tyto privátní lety začala společnost nabízet jako první v ČR.

Některé dny je počasí vhodné na let, ale nemusí být vhodné na vyhlídkový let. Může být slabý vítr, nízká oblačnost či jiné povětrnostní jevy. Vzduchoplavec Petr Vítek často na balónových fiestách zastává roli meteorologa. Dlouholetá praxe s létáním nám dává jistou pokoru před přírodou a jistotu v předpovědích. Pokud je let zrušen na místě těsně před startem, nepožadují se žádné storno poplatky. Vždy víte kdo vás veze a co můžete očekávat. Vzduchoplavci dodržují pravidlo, že platba se provádí až po letu.

Zájemcům o vyhlídkový let pošle Petr letenku, kterou mohou darovat svým blízkým. S obdarovanými si pak domluví termín letu a místo startu. Den předem, či ten samý den se let potvrzuje s ohledem na počasí. V případě špatného počasí se dohodne náhradní termín. Let trvá zhruba hodinu a létá se většinou v podvečer nebo brzy ráno.

Po letu následuje balonářský obřad s piknikem a šampaňským. Prvoletci dostanou upomínkový křestní list a plni zážitků se vracejí domů. Na let se jezdí podívat i kamarádi a blízcí. Všichni jsou vítáni. Zážitek je to nejenom pro letce, ale i pro ostatní, kteří mohou sledovat letící balón a prožít si společně závěrečný piknik.

Provozovatel

Petr Vítek, Vzduchoplavecká společnost s.r.o.

Na Paloučku 21
250 84 Sibřina
Tel.:
+420 602 299 276
Email:
petrvitek@volny.cz
WWW:
www.vzduchoplavec...
GPS:
50,057225 14,669407
 
 

Vstupné

Cena: 14 490 Kč

Poznámka:Let pro dva: 14 490 Kč, let pro tři: 15 900 Kč, let pro čtyři: 19 900 Kč.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí