!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Health & Fitness Olgy Šípkové v Praze
Životní styl

Health & Fitness Olgy Šípkové v Praze

Špičkové fittnesscentrum, sport a relaxace. Příjemné sportovní a relaxační centrum – sauna, pára, vířivka, masáže, kavárna, kosmetický salón. Přijďte si zacvičit a odpočinout!
Spinning – První spinning v Praze vybavený nejnovějšími koly NXT od firmy Star Trac. Aerobní a vytrvalostí cvičení na stacionárních spinningových kolech. Každý účastník se pevně řídí pokyny lektora, který vytváří pomocí motivující hudby profil tratě, zátěž si volí každý podle svých individuálních schopností.

Posilovna – Prostorná posilovna na ploše 200 m² kompletně vybavená stroji Technogym. Skýtá jak aerobní zónu s běhátky, rotopedy, šlapadly a veslařskými trenážéry, tak i posilovací část s kvalitním vybavením pro každého klienta. Osobní trenéři, tréninkové programy, sportovní bar.

Relaxace - Příjemné relaxační centrum – sauna, pára, vířivka, masáže, kavárna, kosmetický salón. Přijďte si odpočinout! V této hektické době je příjemné vychutnat si chvilku klidu a uvolnit se. Je už jen na vás, zda to bude v sauně, páře či vířivce nebo jestli si vyberete ze široké nabídky našich masáží. Odhoďte napětí všedního dne a načerpejte u nás nové síly.

Bazén - K regeneraci nebo utužení kondice patří i bazén. V příjemném klimatizovaném prostředí u nás najdete 8m bazén. Azurová mořská voda u vás vyvolá vzpomínku na dovolenou v jižních mořích.

Kosmetické ošetření- francouzskou kosmetikou PAB a éterickými oleji Hadek. Mezi nejoblíbenější oleje patří např.meduňka, levandule, rozmarýn, grep, cedrové dřevo atd. Do základního kosmetického ošetření patří odlíčení, úprava obočí, gomáž, čištění, lymfatická přístrojová masáž, ruční masáž, obklady na oči a krém. Dále zde provádíme speciální ošetření jako barvení řas a obočí, plastické masky, aplikace sér, depilace.

Masáže - různé druhy např.aromaterapeutická,  medová, reflexní, klasická a sportovní, thajská.

Ošetření celulitidy - ošetřujeme podtlakovou lymfatickou masáží a následným termozábalem. Dochází k místnímu prokrvení postižených oblastí a odbourávání nežádoucích hrbolků na kůži. Působí též detoxikačně pro celý organismus.

Manikúra - provádíme ošetření nehtového lůžka, zapilování, regeneraci, peeling ( tzv. Saténové ruce), francouzské lakování, zdobení a nehtovou modelaci UV gelem.

Pedikúra –
tzv. mokrou technikou obsahuje koupel nohou, peeling, odstranění ztvrdlé kůže, péči o nehtové lůžko, reflení masáž plosky.

Aqua – aerobik - Aerobní cvičení ve vodě (která sahá cca do 1/2 hrudníku). Je zaměřený na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a vytvarování těla. Odpor vody je v závislosti na rychlosti prováděného pohybu 4 až 42 krát vyšší než odpor vzduchu a tím zvyšuje intenzitu cvičení a současně masíruje svaly. Vodní prostředí má příznivé účinky na páteř a pohybovou soustavu. Oproti ostatním formám aerobicu je to cvičení bez jakýchkoliv otřesů a tím nejúčinněji chrání nejen naše klouby, ale i kardiovaskulární systém.
  
Sál pro aerobní cvičení - Zde probíhají všechny lekce Dance Aerobiku a Zumby. Zumba je inspirována latinsko-americkou hudbou. Lekce zahrnuje tanec a fitness, připojuje latinsko – americkou a mezinárodní hudbu a společně s jednoduchými kroky vytváří dynamický, vzrušující a účinný fitness systém. Kombinuje rychlé a pomalé rytmy a tak fitness způsobem formuje a posiluje tělo.

Dále nabízíme:
Dance Aerobik, Body a Fit Ball , TRX, Yogalates, Pilates, Power yoga, Expander Fitness, Cardio Fit Core, Dynamické posilování, Osobní trénink, Express Problémové partie, Cvičení rodičů s dětmi, Chi toning, Zumba, Balantés.
Zobrazit více