!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Golf Jihlava - nejlepší trénink na Vysočině

Golf Jihlava - nejlepší trénink na Vysočině

Letní sporty
Nejlepší trénink na Vysočině zažijete na golfovém hřišti 8 km od Jihlavy, za obcí Příseka. Návštěvníky čeká 300 m dlouhý driving range, 3 jamková akademie, putting a chipping green. Tréninkové plochy jsou přístupné bez omezení výkonnosti.
Špičkové 9jamkové golfové hřiště, které má z funkčního pohledu oddělenou tréninkovou část areálu, tzv. cvičnou louku s tréninkovou akademií (3 jamky) a samotné 9jamkové hřiště. Doprovodné zázemí se skládá z klubovny sportovního typu, technické budovy a parkoviště. Hřiště má přírodní charakter, tzn. maximálně respektuje a využívá stávající krajinu.

Tréninkový areál je zpravidla využíván dětmi, mládeží a začínajícími hráči. Probíhají na něm tréninkové kempy a akademie pod dohledem trenérů a cvičitelů a individuální trénink. Tato část areálu je oddělena od samotného hřiště především kvůli bezpečnosti a plynulosti provozu.

9jamkové hřiště slouží hráčům se základní výkonností, tzv handicapem (HCP) 54 a nižším. To je zárukou určité herní vyspělosti, která výrazně snižuje možnost zranění a nerovnoměrné rychlosti hry.
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 10. 2019