!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Buena Vista
Gurmánská turistika

Buena Vista

Restaurace Buena Vista – v kubánském stylu, v centru Jihlavy. Restaurant Buena Vista nabízí speciality jihoamerické a kubánské kuchyně. Můžete ochutnat například steaky z jihoamerického hovězího masa, ryby a dary moře.

Filosofií Buena Vista – Restaurant je nabídnout svým hostům služby nejvyšší kvality. Jídla připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin, dbáme na detaily, příjemné vystupování a kvalitu našich produktů. Je pro nás důležitá zpětná vazba a proto děláme vše s nejvyšší pečlivostí. Sledování trendů nejen ve světové gastronomii a inspirace fungujícími podniky z ČR i zahraničí nás neustále posouvá dopředu a troufáme si tvrdit, že se nám to daří.

Našim zákazníkům nabízíme speciality kubánské kuchyně, steakhouse, zimní zahradu, bohatou vinotéku, ale i prvotřídní kubánské rumy! Naše restaurace je otevřena pro zákazníky všech věkových kategorií. Nebojte se proto vzít s sebou i ty nejmenší!

Zobrazit více

Provozovatel

Buena Vista

Tř. Legionářů 1460/24
586 01 Jihlava
Tel.:
+420 567 155 069
Email:
info@buena-vista.cz
WWW:
buena-vista.cz
GPS:
49,401192 15,585796
 
Region:
Vysočina
Oblast:
Vysočina
Město:
Jihlava
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 
Paintball Jihlava

Paintball Jihlava

Jihlava, Vysočina
Operní divadlo Jihlava

Operní divadlo Jihlava

Jihlava, Vysočina
Diod Jihlava

Diod Jihlava

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí