!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava 2021
Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava 2021
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> jihlava3.JPG "> jihlava4.JPG "> jihlava5.JPG "> jihlava6.JPG
26.10.
31.10.
+ Přidat foto
Festivaly

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava 2021

Kdy 26. říjen 2021 9:0031. říjen 2021 21:00
25. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů.
Festival je slavností autorského dokumentárního filmu a největší událostí svého druhu ve střední a východní Evropě. Diváci opět uvidí více než dvě stovky filmů, řadu z nich ve světové premiéře. Součástí budou tradiční debaty s tvůrci, režisérské kursy či otevřené diskuse s kontroverzními hosty Inspiračního fóra.O festivalu Za dobu své existence se jihlavský festival stal neopomenutelným bodem českého i světového dokumentárního dění. Aktivně se podílí na podpoře i distribuci dokumentárních filmů. Jihlavský festival je spoluzakladatelem a členem prestižního spojení šesti významných evropských dokumentárních festivalů s názvem Doc Alliance. MFDF Ji.hlava během festivalu organizuje také svůj Industry program. V roce 2012 měl úspěšnou premiéru projekt Emerging producers, který propojil talentované evropské producenty s filmovými profesionály.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 11. 1. 2021

Ubytování a restaurace v okolí