!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Freedomky – nízkoenergetická rekreační vesnička na břehu Mušovských jezer
Životní styl

Freedomky – nízkoenergetická rekreační vesnička na břehu Mušovských jezer

Ubytování na břehu jezera s výhledem na vinice a v architektonickém unikátu. Od konce června 2014 si toto jedinečné rekreační bydlení můžete užít na břehu Mušovských jezer. Najdete zde totiž originální vesničku nízkoenergetických dřevostaveb, které navrhl architekt Marek Jan Štěpán.

Šest Freedomků je rozmístěno u hotelu Termal Mušov, přímo na břehu Mušovských jezer tak, že z nich vznikla malá vesnička i s prostorem pro setkávání. Každý z nich má také odlišný interiér.

Nová rekreační vesnička nabízí v pěti Freedomcích ubytování až pro 25 osob. Jak se může žít bez složenek, ekologicky a na malém ale do centimetru promyšleném prostoru, se můžete přesvědčit v šestém předváděcím Freedomku. Ten je zájemcům k dispozici v průběhu prázdnin každý den od 10 do 18 hodin.

Freedomky stojí v zahradě s výhledem na jezero. V modelu M s ložnicí a kuchyní se bude moct ubytovat 4 až 5 osob. Malé mobilní dřevostavby jsou jedinečné svou efektivností – každý centimetr v něm má svůj význam a využití. Navíc jsou koncipovány jako nízkoenergetické. Ochutnat zde můžete nejen produkci místních vinařů, ale především pokrmy z čerstvých a sezónních surovin od  farmářů, ze kterých vaří místní kuchyně.

Největší vodní plocha na Moravě je ideální místo pro dovolenou. Každý den můžete prožít úplně odlišné zážitky – procházet se zdejší přírodou či nedalekým Lednicko-Valtickým areálem, poznávat vinařská tradice, projíždět se po cyklistických stezkách, užít si zábavu v akvaparku i plavání či vodní atrakce přímo na hladině Mušovských jezer.

Zobrazit více

Provozovatel

Freedomky s.r.o.

Mušov-Pasohlávky
691 22 Pasohlávky
Tel.:
+420 519 427 742
Tel.:
+420 602 100 333
Email:
info@freedomky.cz
WWW:
www.freedomky.cz/
WWW:
www.hoteltermal.cz
GPS:
48,903864 16,579229
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí