Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Aqualand Inn – jen pár kroků od Aqualandu Moravia
Ubytování

Hotel Aqualand Inn – jen pár kroků od Aqualandu Moravia

Dopřejte si nekonečný relax v nově otevřeném hotelovém komplexu Aqualand Inn, který se nachází v těsné blízkosti největšího aquaparku v České republice – Aqualandu Moravia. Svým hostům hotel nabízí neomezený volný vstup do aquaparku a ubytování se snídaní za velice výhodnou cenu.
Hotel Aqualand Inn nabízí možnost ubytování ve 32 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích (tří kategorií) s možností přistýlek a 4 luxusních apartmánech až pro 5 osob. Uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka, který očekává špičkový servis, komfortní a stylové ubytování s výhledem na Pálavu a zážitek, na který budete ještě dlouho a rádi vzpomínat.
 
Aqualand Inn je ideální místo jak pro rodiny s dětmi, individuální klienty, páry, tak i pro firemní zákazníky. Samozřejmostí je vysokorychlostní připojení k internetu pomocí Wi-Fi v celém hotelovém komplexu, průběžný úklid pokojů, hotelový účet a možnost výběru pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Nabízí i bezbariérový pokoj kategorie standard.
 
Těšit se můžete i na zážitek během snídaně, kde vám kuchař připraví pokrm přímo před vámi nebo třeba na večerní pohodu u grilování! Prostředí Pálavy a jejího okolí je ideálním místem pro všechny vášnivé cyklisty a bruslaře. Hotel se nachází v těsné blízkosti největšího aquaparku v České republice – Aqualandu Moravia.

Provozovatel

Hotel Aqualand Inn

Pasohlávky 110
691 22 Pasohlávky
Tel.:
+420 515 556 444
Email:
recepce@aqualand-...
WWW:
www.aqualandinn.cz
GPS:
48,904051 16,540275
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion sv. Anny v Pasohlávkách

Penzion sv. Anny v Pasohlávkách

Pasohlávky, Jihomoravský kraj
Penzion Pastuška v Brodu nad Dyjí

Penzion Pastuška v Brodu nad Dyjí

Brod nad Dyjí, Jihomoravský kraj
Vinařství U Mlýnků v Dolních Dunajovicích

Vinařství U Mlýnků v Dolních Dunajovicích

Dolní Dunajovice, Jihomoravský kraj