ÚvodCo chcete dělat?Lázně a wellnessCísařské lázně Teplice v Čechách – prostředí k relaxaci stvořené
Lázně a wellness

Císařské lázně Teplice v Čechách – prostředí k relaxaci stvořené

Harmonický a kompaktní lázeňský dům, kde je všude blízko. To jsou Císařské lázně Teplice. Mají pod jednou střechou vše pro osvědčenou lázeňskou léčbu.
Císařské lázně**** a jejich impozantní budova jsou již svým pojmenováním odvozeném od spokojeného hosta, prvního německého císaře Viléma I., určeny pro poskytování prvotřídních služeb, a to v ČR neopakovatelné kombinaci léčebných účinků termální vody, uvolňujících lázeňských procedur, lékařské a kosmetické péče.

Nechte se hýčkat tím nejlepším z oblasti ubytování, stravování i léčení a relaxace pod jednou střechou! Využijte vysoký standard nových pokojů Comfort a odpočívejte… zkrátka nejlépe, jak jen to jde… V Císařských lázních je vše pod jednou střechou včetně rehabilitačního termálního bazénu, sauny a kavárny s rozsáhlou terasou a výhledem do parku.


Procedury a léčebné pobyty v Císařských lázních

Hostům jsou zde k dispozici kompletní léčebné pobyty specializované na onemocnění pohybového aparátu a nervová onemocnění. Zdejší balneoprovoz má přímo zaveden termální pramen a nabízí rozsáhlé spektrum procedur z vodoléčby, rehabilitace a dalších specializovaných terapií. Od sezóny 2023 je zde možné využít suchou masážní vanu Aquathermojet, ve které se lze nechat pohodlně masírovat vodními proudy v oblečení.
 
 • v Císařských lázních se zaměřují na léčení onemocnění pohybového ústrojí a nervová onemocnění
 • léčebný program probíhá ve všech specializacích Lázní Teplice
 • přímo do lázeňského domu je přiveden přírodní léčebný zdroj, termální pramen Pravřídlo (v individuálních koupelích i v bazénu)
 • k dispozici rozsáhlé spektrum vodoléčebných procedur za použití 100% koncentrace termálního pramene, rehabilitace a dalších terapií
 • navíc sauna, fitness a termální rehabilitační bazén s protiproudem a masážními tryskami

Pobyt v Císařských lázních si kromě hlavního léčebného programu můžete obohatit o zážitky navíc – na výběr jsou zážitkové masáže a další lázeňské terapie, u kterých není lékařské doporucení potřeba. K takovým patří:
 • Thermalium
 • Therma Aroma (z termální koupele do zábalu a pak hned pod ruce maséra)
 • Termální koupel v Pravřídle
 • Perličková koupel
 • Masáž plosky nohy
 • Beauty Rituál (třífázová procedura)
 • Přísadová koupel bylinná
 • Masáž medová detoxikační
 • Ájurvédská masáž
 • Podvodní masáž
 • Koupel vířivá – hydromasáž
 • Masáž horkými kameny
 • Lymfodrenáž
 • Masáž Lomi-Lomi
 • Solná jeskyně v Lázeňském domě Beethoven
 • Solná jeskyně v Kamenných lázních pro dospělé a děti
 

Ubytování v Císařských lázních

Jedná se o přehledný kompaktní dům, odkud je všude blízko. Všechna patra jsou přístupná výtahy. Nachází se zde celkem 123 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Na každém pokoji je sprcha, WC, telefon, chladnička, rychlovarná konvice, fén, trezor a televize se satelitními programy. Nejvyšší úroveň ubytování představuje Císařské apartmá.
 

Stravování lázeňských hostů

Snídaně, oběd a večeře se podává v restauraci v přízemí Císařských lázní. Stravování probíhá bufetovou formou (v případě méně než 20 hostů je nabídnut výběr 5 hlavních chodů, snídaně je vždy bufetová).

V rámci komplexní a příspěvkové lázeňské péče probíhá stravování servírovaným výběrem (k snídani 4 výběry, k obědu a večeři tři výběry). K občerstvení během dne lze využít Café Bar Císařské lázně s rozsáhlou terasou a výhledem do Lázeňského sadu.

Aktuality

Bleší trhy v Teplicích

TrhniSi pořádá bleší trhy v ulici J.V.Sládka 1330 v Teplicích.
Teplice, Ústecký kraj

Bleší trhy v Teplicích

TrhniSi pořádá bleší trhy v ulici J.V.Sládka 1330 v Teplicích.
Teplice, Ústecký kraj

Bleší trhy v Teplicích

TrhniSi pořádá bleší trhy v ulici J.V.Sládka 1330 v Teplicích.
Teplice, Ústecký kraj

Bleší trhy v Teplicích

TrhniSi pořádá bleší trhy v ulici J.V.Sládka 1330 v Teplicích.
Teplice, Ústecký kraj

Intenzivní taneční kurz vhodný pro začátečníky

Chcete-li si sebevědomě zatančit na tančírnách, pak je tento kurz pro vás.
Teplice, Ústecký kraj

Večerní koncert k výročí Smetany a Dvořáka

Při koncertě u příležitostí Roku české hudby 2024 zazní více i méně známé skladby jubilujících skladatelů Bedřicha Smetany a Antonína Dvořáka. Těšit se můžete na Večerní písně, árie ze Smetanových oper či Dvořákovy Biblické písně.
Teplice nad Metují, Královéhradecký kraj

Teplice živě 2024

Od června do září se město Teplice stane dějištěm venkovních letních akcí a koncertů.
Teplice, Ústecký kraj

Teplický festival vína 2024

Srdečně vás zveme na 3. ročník Teplického festivalu vína, který se uskuteční v sobotu 3. srpna 2024 na Zámeckém náměstí v Teplicích.
Teplice, Ústecký kraj

Neogotický kostel sv. Alžběty Uherské v Teplicích

Kostel sv. Alžběty Uhreské v Teplicích byl postaven v novogotickém stylu. Stavba začala v roce 1862 a byla dokončena o 25 let později. Vnitřek kostela je také v novogotickém slohu, nad hlavním oltářem je obraz zobrazující svatou Alžbětu Durynskou.
Teplice, Ústecký kraj

Lázeňský hotel Judita v Teplicích

Teplice v Čechách jsou tedy nejstaršími lázněmi v České republice. Nyní můžete toto léčení založené na dlouhodobé tradici vyzkoušet i vy.
Teplice, Ústecký kraj

Wellness a pivní lázně Monopol v Teplicích

K prvorepublikovému pivovaru, restauraci, kavárně a hotelu Monopol přibylo nově otevřené wellness spolu s jedinými pivními lázněmi v Ústeckém kraji. Wellness je přístupný nejen pro hotelové hosty.
Teplice, Ústecký kraj

Aquacentrum Teplice – plavecký bazén a dětský svět

Aquacentrum Teplice prošlo nedávno rekonstrukcí a areál se přeměnil na Dětský svět s moderními vodními atrakcemi. Součástí areálu je i 25 m plavecký bazén a saunový svět. Nechybí ani možnost venkovního slunění.
Teplice, Ústecký kraj

Golfová škola s kurzy pořádanými v rámci celé ČR

Hlavním účelem golfové školy je připravit formou aktivní individuální výuky golfového hráče na získání základního golfového HCP 54, který ho opravňuje ke hře na golfových hřištích v České republice.
Teplice, Ústecký kraj

Památník židovské synagogy v Teplicích

Památník v Lípové ulici připomíná vypálení největší synagogy v Československu dne 14. 3. 1939 místními nacisty. Synagoga byla postavena roku 1882 a patřila mezi jedinečné stavby města.
Teplice, Ústecký kraj

Zahradnictví Dvořák a syn v Teplicích

Užijete si procházku mezi záplavou známých i méně známých rostlin a květin, dáte si skvělou kávu s dorty, zákusky a slanými dobrotami z naší vlastní produkce.
Teplice, Ústecký kraj

Lázně Teplice v Čechách – ponořte se do léčivých termálů

Svěřit se teplickým pramenům znamená ponořit se do vody, která 18 000 let strávila ve vulkanickém podloží. Takový zážitek přináší pobyt v Lázních Teplice v Čechách. Když se spojí účinky termální vodoléčby a odborné péče i chronické obtíže mizí, z Teplic si lidé odvážejí novou pohybovou kondici.
Teplice, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Symfonie barev, vůní a chutí v restauraci Beethoven

Nechte se unést atmosférou genia loci v Restauraci Beethoven. Krásné prostředí teplických lázní inspirovalo samotného Ludwiga van Beethovena k napsání dopisu „nesmrtelné milence“. Restaurace se pyšní zařazením do Maurerova výběru Grand Restaurant.
Teplice, Ústecký kraj

Tradiční česká a ruská kuchyně v restauraci Giovanni Giacomo v Teplicích

Nová hotelová restaurace nabízí příjemné posezení a dobré pochutnání. Její stylové prostory nabízí nevšední kulinářské speciality české a ruské kuchyně. Giovanni Giacomo je nově postavený hotel v klidné vilové čtvrti v Teplicích. Spojte skvělé jídlo s wellness procedurami v některém lázeňském zařízení nebo s relaxačním programem v hotelovém Beauty Salonu.
Teplice, Ústecký kraj

Hotel a restaurace Monopol v Teplicích

Hotel a restaurace se nachází centru Teplic v původním secesním domě, který byl postaven kolem roku 1850 jako Variete zum Schwan (Varieté u Labutě). V současné době je zde v provozu také pivovar a kavárna.
Teplice, Ústecký kraj

Pivovar Monopol v Teplicích

Pivovar Monopol byl otevřený v roce 2015 centru Teplic v původním secesním domě, který byl postaven kolem roku 1850 jako VARIETE zum SCHWAN (Varieté u Labutě). V současné době je zde kromě pivovaru, také hotel a restaurace.
Teplice, Ústecký kraj

Bartholomeus Gallery & Café

Přijďte a vychutnejte si výbornou sicilskou kávu a originální gastro produkty.
Teplice, Ústecký kraj

Když na Sacher, tak do Café Restaurant Sissi

Známý vídeňský zákusek dobyl svou chutí celý svět. Od loňského září jsou vídeňské speciality včetně slavného dezertu přístupné také všem obyvatelům a návštěvníkům Teplic právě v Café Restaurant Sissi.
Teplice, Ústecký kraj

Café Dvořák a syn

Café Dvořák a syn je kavárna s vlastní cukrářskou výrobou v areálu zahradnického centra v Teplicích.
Teplice, Ústecký kraj

Hotel Paradies v Teplicích

Malý hotel rodinného typu se nachází v lázeňské části města, 100 m od centra města. Naší snahou je zajistit pohodlí hostů a vytvořit pro ně příjemnou domácí atmosféru. Klademe důraz na osobní přístup k hostům.
Teplice, Ústecký kraj