Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Paradies v Teplicích
Recepce
"> Recepce "> Snídanová místnost "> Jednolužkový pokoj "> Dvoulužkový pokoj "> Apartmán "> Apartmán "> Apartmán "> Výhled z hotelu "> Pohled na hotel
Přidat foto
Ubytování

Hotel Paradies v Teplicích

Malý hotel rodinného typu se nachází v lázeňské části města, 100 m od centra města. Naší snahou je zajistit pohodlí hostů a vytvořit pro ně příjemnou domácí atmosféru. Klademe důraz na osobní přístup k hostům.
Hotel nabízí 12 pokojů (jednolůžkové, dvoulůžkové a apartmány s tichými ložnicemi s výhledem do zeleně a obývacím pokojem s kuchyňkou). Snídaně formou bufetu v ceně ubytování, WIFI zdarma, domácí mazlíčci vítáni (zdarma). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, ledničku, fén, televizi
se satelitním příjmem. V hotelu ke k dispozici bezplatné, kamerami hlídané parkoviště.

Budova, ve které se hotel nachází, byla postavena v roce 1788 a je významnou kulturní památkou klasicistní architektury. V té době sloužila jako lázeňský penzion a byl v něm jeden z prvních fotoateliérů 19. století. Do dnešní podoby byl přestavěn v roce 1993. V roce 2012 změnil provozovatele a jeho interiéry prošly rekonstrukcí.

Z hotelu je možné projít do lázeňského parku a Zámecké zahrady nebo se procházet v parku na vrchu Letná přímo nad hotelem. Teplice se nacházejí v Krušných horách, 20 km od německých hranic. Hosté mohou relaxovat v lázeňském centru Beethoven ( 100m) nebo navštívit botanickou zahradu, hrad Doubravku a další zajímavá místa.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Bartholomeus Gallery & Café

Bartholomeus Gallery & Café

Teplice, Ústecký kraj
Pivovar Monopol v Teplicích

Pivovar Monopol v Teplicích

Teplice, Ústecký kraj
Lagarto J&J

Lagarto J&J

Teplice, Ústecký kraj