Úvod > Co chcete dělat? > Léčení v Teplicích - nejstarších lázních v ČR

Léčení v Teplicích - nejstarších lázních v ČR

Lázně a wellness
Tradice lázeňství v Teplicích sahá do roku 762 a dle archeologických nálezů až do doby před Kristem. Teplice v Čechách jsou tedy nejstaršími lázněmi v České republice. Nyní můžete toto léčení založené na dlouhodobé tradici vyzkoušet i vy.
Vojenská lázeňská léčebna Teplice byla postavena v letech 1804 – 1807 jako rakousko – uherský vojenský ústav a pro původní účely slouží dodnes, kdy je otevřena i pro širokou veřejnost. Léčebna se nachází v těsné blízkosti rozlehlého parku a je součástí lázeňské čtvrti Šanov. Poskytuje léčbu chorob pohybového aparátu, periferního nervového systému a periferních cév. Všechny služby spojené s preventivními pobyty zabezpečuje léčebna ve vlastních prostorách.

Samozřejmostí je nabídka i kratších lázeňských a wellness pobytů. Nabízenými procedurami jsou mimo jiné: termální koupele (přírodní léčebný zdroj – termální radonová voda), vířivé koupele, perličkové koupele, elektroléčba, ruční masáže, podvodní masáže, medové a čokoládové masáže, reflexní masáže, suché uhličité koupele a další.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí