Úvod > Co chcete dělat? > Lázeňský hotel Judita v Teplicích
Lázně a wellness

Lázeňský hotel Judita v Teplicích

Teplice v Čechách jsou tedy nejstaršími lázněmi v České republice. Nyní můžete toto léčení založené na dlouhodobé tradici vyzkoušet i vy.
Lázeňský hotel Judita je posazen v krásném prostředí lázeňského parku v teplické čtvrti Šanov. Tradice lázeňského domu sahá až do počátku 19. století, kdy byl v letech 1804 – 1807 vystavěn ve své základní podobě jako rakousko – uherský vojenský ústav. Ke svému původnímu léčebnému účelu slouží dodnes nejen pro vojáky, ale také pro širokou veřejnost. Všechny služby spojené s lázeňskými pobyty zabezpečuje lázeňský hotel Judita ve vlastních prostorách a tzv. pod jednou střechou.
 
Lázeňská léčba
Hlavním léčebným procesem pro léčbu pohybového a nervového ústrojí jsou termální koupele nebo bazénové cvičení a plavání s využitím přírodního léčivého zdroje – termální vody hydrogenuhličitano-sírano-sodného typu. Dalšími léčebnými procedurami jsou např. mechanoterapie, elektroterapie, masáže, léčebný tělocvik, oxygenoterapie, suché uhličité koupele vakové, solná jeskyně aj. Pro relax těla a odpočinek duše nabízíme a doporučujeme z wellness procedur třeba ajurvédskou, medovou, thajskou masáž nebo reflexní masáž plosky nohou, vířivé a perličkové koupele, saunu, infrasaunu aj. V této době Vám nabízíme i léčení postcovidových potíží jak pohybových, tak dýchacích.
 
Ubytování
Lázeňský hotel nabízí ubytování pro 92 osob v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a také ve dvouložnicových apartmánech. Samozřejmostí všech pokojů je vlastní koupelna a WC, dále pak TV, telefon, chladnička a trezor nebo uzamykatelná schránka. Některé pokoje je možné vybavit přistýlkou. V celé budově je možnost bezplatného připojení k WI-FI. Lázeňský hotel disponuje prostornou oplocenou odstavnou plochou. Není povolen vstup a pobyt domácím zvířatům.
 
Stravování
V lázeňské jídelně našim hostům nabízíme snídaně formou bohatého švédského stolu. Obědy a večeře jsou servírované, vždy s možností předchozího výběru z pestré nabídky až čtyř jídel. Samozřejmostí je možnost dietního stravování včetně nabídky pro vegetariány, celiaky, diabetiky aj. Klientům doporučujeme svůj dietní požadavek konzultovat ještě před příjezdem s lázeňskou nutriční terapeutkou.

Lázeňská kavárna a k ní přilehlá terasa v atriu lázeňského domu pak našim hostům nabízí příjemné posezení s pestrou nabídkou studených i teplých nápojů a slaných i sladkých pochutin vlastní výroby za nevídané ceny, s možností vypůjčení knih či sledování velkoplošné televize. Společenský sál naší kavárny je místem pořádání tanečních večerů.
Zobrazit více

Provozovatel

Vojenská lázeňská léčebna Teplice - lázeňský hotel Judita***

Svatopluka Čecha 2
415 01 Teplice
Tel.:
+420 417 537 440
Tel.:
+420 973 287 046
Email:
rezervace@te.vlrz.cz
WWW:
www.teplice.volar...
GPS:
50,642101 13,840061
 
 

Vstupné

Cena: 1 050 Kč

Poznámka:ubytování za dospělou osobu a noc v mimosezoně

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 
Pohádkový les v Teplicích

Pohádkový les v Teplicích

Teplice, Severozápadní Čechy
Botanická zahrada Teplice

Botanická zahrada Teplice

Teplice, Severozápadní Čechy
Úniková hra Teplice

Úniková hra Teplice

Teplice, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí