Úvod > Co chcete dělat? > Golfová škola s kurzy pořádanými v rámci celé ČR
Zážitky

Golfová škola s kurzy pořádanými v rámci celé ČR

Hlavním účelem golfové školy je připravit formou aktivní individuální výuky golfového hráče na získání základního golfového HCP 54, který ho opravňuje ke hře na golfových hřištích v České republice.
Popis náplně kurzu:
  • seznámení s pravidly golfu, golfovou etikou, golfovými výrazy a „slovníkem“
  • nácvik dlouhé hry, dřeva, železa
  • nácvik krátké hry, chipping, pitching, patování
  • příprava na zkoušku na získání klubového HCP 54
  • praktická i teoretická – zkouška na získání klubového HCP 54, písemný test + golfová hra počítaná na stablefordové body

Tréninkový kurz probíhá pod odborným vedením profesionálního trenéra golfu a rozsah kurzu je individuální dle jednotlivých schopností daného hráče. Obvykle lze zkoušku na získání HCP 54 vykonat v rozmězí 1 – 2 měsíců pravidelného tréninku, který zahrnuje cca 10 tréninkových hodin přímo s trenérem a poté individuální tréninkové hodiny každého klienta na cvičných plochách hřiště, kde klient školu absolvuje. Celý kurz je zakončen písemnou zkouškou z pravidel golfu a etikety a praktickou herní zkouškou na 9 jamek na vybraném golfovém hřišti. V případě neúspěchu u zkoušky na získání HCP 54, lze tuto zkoušku samozřejmě opakovat po individuální dohodě s trenérem. Kurz v sobě většinou zahrnuje použití tréninkových míčů na Driving range, půjčení holí a poplatky (green fee) za hru na hřišti pro účely kurzu resp. tréninku s trenérem.

Provozovatel

Goram s.r.o.

U Nádraží 902/8
415 01 Teplice
Tel.:
+420 731 596 030
Tel.:
+420 731 434 521
Email:
info@goram.cz
Email:
lucie.skavska@gor...
WWW:
goram.cz
WWW:
hrajemegolf.cz
GPS:
50,642578 13,830200
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Krušné hory
Město:
Teplice
 

Časová náročnost

2,0 hodiny