Úvod > Co chcete dělat? > Bylinkový ráj Sonnentor v Čejkovicích
Bylinkový ráj Sonnentor v Čejkovicích
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Bylinkový ráj Sonnentor v Čejkovicích

Už jste někdy navštívili místo, kde roste radost? Co takhle podniknout výlet do Čejkovic na Hodonínsku, kde sídlí firma Sonnentor?
Firma Sonnentor sídlíci v Čejkovicích, se v České republice věnuje už bezmála 30 let zpracování biobylin a biokoření. Z těchto voňavých surovin prvotřídní kvality potom vyrábí lahodné biočaje. Od roku 2012 mohou fandové udržitelného podnikání, ekologického zemědělství a bylinek přijet do firmy na návštěvu.
 
Pro všechny zvídavé návštěvníky a návštěvnice je připravena zážitková exkurze. Během této exkurze získáte informace o historii firmy Sonnentor, o jejích hodnotách a filosofii. Bylinkoví průvodci vás také zavedou na místa, kde jsou bylinky a koření skladovány. Navštívíte oddělení zpracování bylin i samotnou výrobu oblíbených biočajů. Doporučujeme objednat se na exkurze předem. Volejte prosím ve všední dny v době od 08:00 do 15:00 hodin.
 
Odpočinout si můžete v krásném čajovém salonu a kavárně Čas na čaj. Zde můžete ochutnat nejen zdejší  čaje, ale i biokávu Single origin, kterou pro firmu pěstují farmáři v Nikaragui. V nabídce samozřejmě nechybí ani biolimonády Sonnentor a lahodné dezerty od místních cukrářek. Terasa kavárny sousedí s Bylinkovou zahradou sv. Hildegardy. Děti i rodiče na venkovním areálu jistě ocení houpací maxisíť, bosochodníček, pískoviště nebo volně přístupnou hru o voňavý bylinkový poklad. Krásnými výhledy do malebného kraje vinic se můžete pokochat z Vyhlídky na výsluní.
 
V útulné prodejně naleznete veškerý sortiment firmy Sonnentor, který čítá téměř 600 druhů produktů.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021
1.6.
19.12.
Prohlídky v Habánských sklepích

Prohlídky v Habánských sklepích

Velké Bílovice, Jižní Morava
7.5.
Ameriky mezi sklepy

Ameriky mezi sklepy

Mutěnice, Jižní Morava
3.5.
3.10.
Letní otevřené sklepy ve Velkých Pavlovicích 2021

Letní otevřené sklepy ve Velkých Pavlovicích 2021

Velké Pavlovice, Jižní Morava
10.6.
Folklorní festival Kraj beze stínu

Folklorní festival Kraj beze stínu

Krumvíř, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí