Úvod > Co chcete dělat? > Bull & Bonito restaurace
Restaurace
"> Restaurace "> "> "> "> Restaurace "> "> Koktejl
Přidat foto
Gurmánská turistika

Bull & Bonito restaurace

Navštivte místo inspirované cestovatelskými zážitky z měst podél Středozemního moře. Restaurace Bull & Bonito spojuje dva světy – zemi a moře a přináší to nejlepší z nich do pražských Dejvic. Rozmanitost a barevnost pokrmů, přímo vybízí k tomu vychutnat si je s přáteli, rodinou či kolegy.
Restaurace Bull & Bonito v sobě kombinuje to nejlepší z moře i pobřeží, kvalitní čerstvé suroviny společně s kreativními nápady, přímořskou atmosférou a vnitrozemskou dobrosrdečnost. Rozmazlete svoje chuťové pohárky výtečným grilovaným masem, rybami, mořskými plody a užijte si především typickou energickou atmosféru, která povznáší společné hodování.

Rozhodně si nesmíte nechat ujít talíře ke sdílení, které jsou základem kuchyně Bull & Bonito. Tento koncept je ideální pro ochutnávání a objevování. Specialitou restaurace je prkénko s Bonito Fish Cakes – rybími koláčky se sicilským dipem, které jsou tajemstvím místní kuchyně. K pochoutkám z menu se skvěle hodí domácí focaccia podávaná s delikátní Ajo Blanco a prémiovým olivovým olejem.

Užijte si oběd s vůní dálek a objevte nové denní menu Bull & Bonito podávané každý den. Poobědvejte na čerstvém vzduchu a nasajte letní atmosféru, k dispozici je Vám nově venkovní posezení.