Úvod > Co chcete dělat? > Vienna House Diplomat Prague – Hotel Diplomat v Dejvicích
Ubytování

Vienna House Diplomat Prague – Hotel Diplomat v Dejvicích

Užijte si pobyt v historické Praze s rodinou nebo přáteli ve čtyřhvězdičkovém Superior hotelu. Nově zrenovovaný Vienna House Diplomat Prague vyniká svým designem, službami a polohou v blízkosti centra i nejdůležitějších památek stověžatého města.
Čtyřhvězdičkový Hotel Diplomat leží v klidné rezidenční čtvrti nedaleko historického centra Prahy, u Vítězného nájěstí v Dejvicích. Vienna House Diplomat Prague kombinuje elegantní design, luxusní materiály a prostorné pokoje.

398 pokojů a rozsáhlé konferenční centrum činí z hotelu jedno z nejoblíbenějších míst pro pořádání konferencí. Apartmá Diplomat nabízí nádherný výhled na střechy pražských domů. Z wellness centra s klubovou atmosférou v 9. poschodí se zdá být Pražský hrad na dosah.

Pokoje Superior mají navíc: trezor, mezinárodní elektrické zásuvky pro napětí 110 a 220 V, dataportovou přípojku, možnost přípravy kávy a čaje. Vybavení pokoje kategorie suite: samostatný obývací pokoj a lžožnice, prostorná koupelna s bidetem, balkón. Suite lze také spojit s dal‘šími pokoji. Suite Diplomat nabízí impozantní výhled na Pražský hrad a na střechy pražských domů. Rozlehlý luxusní salónek láká k odpočinku a relaxaci.
 

Wellness:

Hoteloví hosté mohou denně od 7:00 do 22:00 využít služeb plně vybaveného fitcentra za příplatek. Hosté wellness centra Health Club mohou bezplatně použt také hotelové parkovi‘tě. Mezi služžby navíc patří soukromá lázeňská apartmá, exkluzivní prostředí sauny, solná parní lázeň, vířivka, speciální nebo klasické masើe a kosmetické produkty řady Payout.
 

Stručně o hotelu:

 • 400 klimatizovaných pokojů a apartmá
 • Restaurace a hotelový bar
 • Spa a wellness s vířivkou a fitness klubem
 • 22 konferenčních místností s kapacitou až 1 260 osob
 • (Loft s přístupem na střešní terasu)
 • Cateringový servis a pořádání eventů
 • Recepce k dispozici 24 hodin denně
 • Bezplatná vysokorychlostní wi-fi
 • Mobilní concierge
 • Podzemní parkoviště
 • Klidná lokalita na dosah od centra
 

CD Restaurant

CD Restaurace je proslulá českou i světovou kuchyní s nádechem purismu. V autentických pokrmech z regionálních surovin se spojuje originálnost přípravy s klasickou prezentací. Nabídku doplňuje velký výběr rakouských vín a českých piv. V restauraci je místo pro 80 osob, na terasu se vejde dal‘ích 40 hostů.
 

Restaurace Loreta

Restaurace Loreta, jejíž příjemnou atmosféru vytváří přirozené denní světlo, se ideálně hodí pro snídaňový bufet, obědy, večeře a příležitostné akce. Restaurace slouží denně ke snídani pro na‘e hotelové hosty. Maximální kapacita restaurace je 300 osob.

Provozovatel

Vienna House Diplomat Prague

Evropská 15
16000
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 296 559 111
Email:
info.diplomat-pra...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.vienn...
GPS:
50,099860 14,389814
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Vstupné

Poznámka:Cena se odvíjí od sezony a obsazenosti.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí