Úvod > Co chcete dělat? > Bukovanský mlýn – areál zážitků pod lopatkami
Bukovanský mlýn – areál zážitků pod lopatkami
"> "> "> "> "> "> "> "> minigolf7.JPG "> minigolf8.JPG "> minigolf6.JPG "> minigolf2.JPG "> minigolf1.JPG "> koník4.JPG "> koník2.JPG "> koník3.JPG "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Bukovanský mlýn – areál zážitků pod lopatkami

Rozhledna ve stylu větrného mlýna holandského typu vysoká 15 m je zdaleka viditelnou dominantou nad obcí Bukovany. Kolem mlýna vyrostl areál hotelu s restaurací nabízející krajovou kuchyni, jízdy na koních, zahrát si zde můžete také minigolf.
Areál Bukovanský mlýn je postaven na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Větrný mlýn se stylovým hotelovým areálem s atraktivní nabídkou služeb. Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět.

Zahrajte si u nás minigolf, který je u nás zasazen do krásného prostředí na upravené terasovité zahradě s odpočinkovými místy i prostorem na hry dětí. Pro děti jsou navíc dráhy označeny zvířátky pro větší zábavu celé rodiny. Lze pronajat celé sportoviště pro předem objednané skupiny. Protože neexistuje věkové omezení, není nutná ani vynikající fyzická kondice. Spíše než svaly jsou potřeba dobré nervy a pevná ruka. A co víc, člověk si pobude na čerstvém vzduchu, popovídá s přáteli a přitom si i zahraje.

Všem ubytovaným klientům, ale i ostatním návštěvníkům Bukovanského mlýna, nabízíme vození dětí na ponících. Vození je realizované obvykle v jízdárně. Delší vyjížďky, po dohodě, možné i do okolí Bukovanského mlýna (malý 10 min. okruh kolem mlýna a velký 30 min. okruh vinicemi k jezírku Močidlo a zpět). Váha dítěte max. do 40 kg.Součástí projížďky může být i krátká prohlídka stáje o víkendech a státních svátcích (bez nutnosti objednávky). Vození možné v měsíci dubnu a květnu v čase 14:00 -18:00 hod. o víkendech a svátcích. Od června možné vození i ve všední dny, a to  v čase 17:30-18:30.

Stylové prodejní domky pro lidové řemeslníky, venkovní posezení, malé pódium a taneční parket jsou ideálním zázemím pro nejrůznější kulturní a společenské akce, které jsou v areálu mlýna pravidelně pořádány. V areálu můžete ještě využít dětské hřiště, ohradu s domácím zvířectvem, víceúčelové travnaté hřiště, trampolínu, pétanque, ping-pong, zapůjčení Nordic Walking holí. Ubytovaným hostům je také k dispozici bazén, táborové ohniště, které jistě ocení nejen při trávení své letní dovolené. Cyklisté mají možnost zapůjčení a úschovy kol.

V Mlynářské restauraci (75 míst) můžete ochutnat nejrůznější krajové speciality připravené dle tradičních receptur. Základ gastronomické nabídky tvoří tradiční slovácká a staročeská kuchyně. Bohatou nabídku chutných jídel doplňuje široká škála kvalitních jakostních i přívlastkových moravských vín. Restaurace je nekuřácká.

Ubytování a restaurace v okolí

Slovácká galerie vín v Kyjově

Slovácká galerie vín v Kyjově

Kyjov, Jihomoravský kraj
Vinný sklípek Kyjov

Vinný sklípek Kyjov

Kyjov, Jihomoravský kraj
Hotel Selský dvůr Strážovice

Hotel Selský dvůr Strážovice

Strážovice, Jihomoravský kraj