Úvod > Co chcete dělat? > B. Braun Café
Gurmánská turistika

B. Braun Café

V budově Lékařského domu na I. P. Pavlova v Praze vznikla jedinečná kavárna, Café B. Braun, jejíž autorkou je Eva Jiřičná. Tento elegantní prostor pro odborná i společenská setkání zástupců lékařské obce i široké veřejnosti navrací budově Lékařského domu ztracenou důstojnost.
Stylový interiér Café B. Braun vytvořila nejúspěšnější česká architekta, zlínská rodačka a držitelka Řádu britského impéria Eva Jiřičná ve spolupráci se Studiem Najbrt. Investorem této jedinečné rekonstrukce je Skupina B. Braun, dceřiná společnost nadnárodního koncernu vyrábějícího špičkové zdravotnické materiály, lékařské přístroje a technologie. Jedním z hlavních prvků kavárny jsou originální celoskleněné schody kombinované s leštěným kovem.
Nekuřácká dvoupatrová kavárna Café B. Braun má kapacitu 55 míst a svým hostům nabízí bezdrátové internetové připojení a také multimediální techniku pro prezentace, jednání či školení. Svým zákazníkům  nabízí snídaňové a obědové menu, široké spektrum čerstvých zákusků, certifikovanou italskou kávu Filicori Zecchini a čaje nejvyšší kvality Harney and sons.

Návštěvou této kavárny podporujete charitativní projekt společnosti B. Braun Úsměv pro život, jehož cílem je přinést trochu radosti pacientům do neveselého prostředí nemocnic.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019