Úvod > Co chcete dělat? > B. Braun Café
Gurmánská turistika

B. Braun Café

V budově Lékařského domu na I. P. Pavlova v Praze vznikla jedinečná kavárna, Café B. Braun, jejíž autorkou je Eva Jiřičná. Tento elegantní prostor pro odborná i společenská setkání zástupců lékařské obce i široké veřejnosti navrací budově Lékařského domu ztracenou důstojnost.
Stylový interiér Café B. Braun vytvořila nejúspěšnější česká architekta, zlínská rodačka a držitelka Řádu britského impéria Eva Jiřičná ve spolupráci se Studiem Najbrt. Investorem této jedinečné rekonstrukce je Skupina B. Braun, dceřiná společnost nadnárodního koncernu vyrábějícího špičkové zdravotnické materiály, lékařské přístroje a technologie. Jedním z hlavních prvků kavárny jsou originální celoskleněné schody kombinované s leštěným kovem.
Nekuřácká dvoupatrová kavárna Café B. Braun má kapacitu 55 míst a svým hostům nabízí bezdrátové internetové připojení a také multimediální techniku pro prezentace, jednání či školení. Svým zákazníkům  nabízí snídaňové a obědové menu, široké spektrum čerstvých zákusků, certifikovanou italskou kávu Filicori Zecchini a čaje nejvyšší kvality Harney and sons.

Návštěvou této kavárny podporujete charitativní projekt společnosti B. Braun Úsměv pro život, jehož cílem je přinést trochu radosti pacientům do neveselého prostředí nemocnic.