!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? >  Hotel Alfons Praha
Ubytování

Hotel Alfons Praha

Dopřejte si zážitkový pobyt daleko od stereotypu všedních dnů. Zažijte 2-denní pobyt v Praze s tématem světoznámého umělce Alfonse Muchy s moderním pojetí.
Secese zrodila jednoho z nejslavnějších světových výtvarníků, rodáka z moravských Ivančic Alfonse Muchu. Od jeho narození uplynulo již 160 let. Přijměte toto pozvání na romantický a přesto dobrodružný pobyt v centru Prahy a zažijte dvoudenní Prahu očima Alfonse Muchy.
 
Váš pobyt začíná v krásném ubytování, který se odkazem tohoto uměleckého génia pyšní i ve svém jménu. Hotel Alfons situovaný v centru Prahy je samotným unikátem inspirovaným právě obrazy secesního umělce. Butikový hotel s komorní atmosférou, moderní a velmi elegantní design hotelových pokojů inspirovaný grafikami Alfonse Muchy, obdobím secese a art nouveau, nabízí svým hostům maximální pohodlí. V každém pokoji nechybí unikátní reprodukce světoznámých obrazů ztvárněna do stylu Phone Art z rukou českého umělce Romana Řeháka. Pokoje nabízí prvotřídní vybavení, jako ambientní osvětlení pokoje, Smart TV, minibar nebo set na přípravu kvalitní kávy a čaje.  Svým strategickým umístěním nadchne každého návštěvníka a svým rodinným přístupem k hostům pobyt v tomto krásném historickém městě maximálně zpříjemní. 
 
Vrcholnou součástí Vašeho výletu je návštěva světové výstavy „Slavná sbírka v pohybu, aneb iMucha v Obecním domě“. Unikátní výstava nabízí nový a díky technologiím ojedinělý pohled na výtvarné umění. Prezentuje celosvětově nejkomplexnější sbírku českého secesního mistra, jejíž základy položila bývalá tenisová jednička Ivan Lendl, neotřenou a efektní formou.
 
Večer pak můžete korunovat příjemnou procházkou po náplavce Rašínova nábřeží, kde na Vás bude čekat rezervace stolku na lodi Riverside s výhledem na Pražský hrad. Zde si můžete vychutnat láhev Mucha sektu s tapas talířem s vybranými italskými sýry a uzeninami. 
 
 
 
 
 
Zobrazit více

Provozovatel

ALFONS BOUTIQUE HOTEL

Legerova 41
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 602 800 889
Tel.:
+420 724 766 667
Email:
info@hotelalfons.cz
GPS:
50,074068 14,430135
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 2
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí