Úvod > Co chcete dělat? > Velká dobrodružství – výlety s tajenkou
Zážitky

Velká dobrodružství – výlety s tajenkou

Originální výlety od agentury Velká dobrodružství – úkoly, doplňovačka a hledačky na dobrodružných trasách po celé ČR. Nesmírně populární výlety od můžete procházet po celý rok a nikdy se nebudete nudit.
Celoroční výlety s hádankami a úkoly pro celou rodinu – vyberete si výlet na webových stránkách provozovatele, zaplatíte 50 Kč, stáhnete a vyrazíte na místa, která se vám líbí kdykoliv chcete – budete se bavit od první minuty až do cíle.

Úkoly potkáte každých 50 metrů – kompletní praktické informace včetně originální mapy i omalovánek. Výlet lze zakoupit také jako dárkový poukaz – pro větší skupiny či mateřské školky lze zajistit průvodce v kostýmu, který ceslou trasou provede a scénář převypráví. Cena pro skupinu dětí a dospělích po dohodě se pohybuje okolo 5000 Kč.

Vyberte si výlet podle vašich požadavků (věku, místa a tématu) ideální výlet pro vaši rodinu. Náš vyhledávač vám doporučí nejvhodnější trasy. Jejich stručnou charakteristiku i s praktickými informacemi a fotkami si pak můžete po odkliknutí prohlédnout. Pokud se pro nějaký výlet rozhodnete, vložíte ho do batohu a zaplatíte. V okamžiku, kdy dorazí peníze na náš účet (pozor, může to být i několik dnů), vám systém pošle celý výlet – podrobný scénář i s dopisem pro děti, originální pohádkovou mapou, úkoly, hádankami a tabulkou na vyplnění tajenky. Zároveň k ní bude přiřazen kód.

Je jen na vás, kdy na výlet půjdete. Řešení tajenky i s originálním kódem můžete posílat na kontaktní adresu agentury Velká dobrodružstvíy po celý rok. Každý měsíc se  ze správných odpovědí losuje výherce dárku. Výlety lze koupit také po předchozí telefonické domluvě v kanceláři agentury. Tam také můžete koupit dárkový poukaz na libovolný počet výletů. Prosím vždy napište nebo zavolejte předem.

Protože organizátoři nezapomínají ani na další členy rodiny, obsahují výlety také speciální kategorii pro seniory. Tyto výlety jsou cenově zvýhodněny, obsahují praktické informace, které jsou určeny pro starší generace, a doplňovačky jsou pochopitelně těžší. Vybrané jsou především lehčí terény, na něž mohou vzít babičky a dědové s sebou i vnoučky – některé výlety mají speciální doplňovačku na stejné trase pro děti i pro seniory. Výlety pro seniory můžou chodit také maminky s kočárky, které se chtějí u drncání pobavit.

Trasy vedou po schůdných cestách a doplňovačka zkrátí dlouhý čas při uspávání miminek. Organizátočí myslí i na psí kamarády. Ti sice nemají vlastní hádanky, ale označili jsme pro ně i pro vás výlety, kam je můžete vzít s sebou, i když občas v zámeckých parcích na vodítku. Výlety jsou koncipovány tak, aby se daly chodit jak v letním, tak v zimním období. Organizátoři velmi rádi přivítízají na svých e-mailových adresách vaše připomínky i návrhy dalších tras.
Zobrazit více

Provozovatel

Velká dobrodružství

Rumunská 1
Praha 2
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 244 444 555
Email:
veldo@veldo.cz
WWW:
www.veldo.cz
GPS:
50,073692 14,429618
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí