Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Wellnesscentrum Aqua viva - Lázně Aurora Třeboň

Wellnesscentrum Aqua viva - Lázně Aurora Třeboň

Lázně a wellness
Navštivte Wellnesscentrum v Třeboni - bazénový komplex se slanou vodou a nabídkou spousty vodních atrakcí (tobogán, divoká řeka, chrliče, whirlpooly, hydromasážní lavice atd.). Areál nabízí ubytování v apartmá De Luxe.
Ve Wellnesscentru je k dispozici parní kabina, sauna (o teplotě 90-95°C) s venkovním ochlazovacím bazénem, venkovní terasa, fitness s nejmodernějším vybavením, squash a bowling (2 dráhy). Samozřejmostí je možnost zakoupení nealkoholických i alkoholických nápojů. Vyzkoušet můžete také vibrosaunu, kdy se tělo zahřeje na příjemnou teplotu, kterou si sami navolíte (max. 80°C) a regulujete. Stejně jako teplota, tak i vibrace se dají nastavit, jinou intenzitu vibrace můžete mít pod zády a jinou u nohou. K vám bude hrát příjemná hudba. Relaxační vana floating ve tvaru mušle s velmi slanou hustou tekutinou (salinita Mrtvého moře) způsobuje nadnášení napodobující stav beztíže.

Součástí komplexu je i plavecký bazén (25m) s mírně slanou vodou, jenž na rozdíl od klasické sladkovodní chlorové technologie nezpůsobuje podráždění pokožky a sliznic. Vodní svět nabízí množství aqua atrakcí, jako např. divokou řeku, perličkovou masážní lavici, stěnovou hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán (vstup pro děti od 10 let) či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.

Každý čtvrtek, pátek a sobotu nabízí centrum možnost odpoledních procedur. Vždy od 16:00 do 20:00 si můžete dopřát koupele (květinové, pivní, perličkové s bylinkami nebo ve slatinném extraktu) a masáže (částečné, celotělové nebo podvodní).

Ubytovat se zde můžete v šesti apartmá De Luxe. Jedná se o třípokojová apartmá se dvěma ložnicemi (každá se dvěma komfortními postelemi) a velkým obývacím pokojem, který je rozdělen na relaxační zónu a jídelní kout.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 6. 2019
8.7.
13.7.
Třeboňská nocturna 2019

Třeboňská nocturna 2019

Třeboň, Jižní Čechy
3.8.
Lázeňská Třeboň 2019

Lázeňská Třeboň 2019

Třeboň, Jižní Čechy
7.9.
Běh kolem Světa

Běh kolem Světa

Třeboň, Jižní Čechy
14.7.
17.7.
Kinematograf bratří Čadíků v Třeboni

Kinematograf bratří Čadíků v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí