Úvod > Co chcete dělat? > Třeboňská růže – ubytování v soukromí obci Břilice u Třeboně
Ubytování

Třeboňská růže – ubytování v soukromí obci Břilice u Třeboně

Třeboňská růže nabízí možnost ubytování v samostatné bytové jednotce na jihočeské chalupě s veškerým zázemím a soukromím.
Možnost ubytování  v samostatné bytové jednotce na jihočeské chalupě s veškerým zázemím a soukromím. Můžete zde pobýt jako rodina či skupina přátel v plně vybaveném komfortu. Ubytování u nás je vhodné též pro klienty se speciálním stravováním, tj. pro klienty s diabetes, bezlepkovou diatou, celiakií apod., neboť si zde mohou připravovat speciální stravu sami v plně vybavené kuchyni.

S ohledem na zvýšené nároky na hygienu a omezením styku s jinými osobami v souvislosti s výskytem koronaviru bychom rádi zdůraznili, že na naší chalupě ubytováváme pouze jednu skupinu osob, tj. rodinu či skupinu přátel. Veškeré ubytovací prostory jsou tedy určeny pouze pro vás. Před příjezdem každé nové skupiny prostory dezinfikujeme.

Jedná se o ubytování rodinného typu nacházející se v malebném prostředí Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Pobyt vám zpříjemní veškerý komfort, na který jste zvyklí z domova. Přijeďte si sem odpočinout a Třeboňská růže se postará o vaše pohodlí po celou dobu vašeho pobytu.

Tradice na vás dýchne již při příchodu do uzavřeného jihočeského dvora s cepy, kamenáči, žlaby a záplavou květin, kde vás uvítá paní domácí. Uvede vás do bývalého "vejminku" a podkroví, které je vám plně k dispozici. Z kuchyně v přízemí se dostanete otevřeným lomeným schodištěm do obývacího pokoje s obnaženými trámy krovu, a dále pak do dvou pokojů. V podkroví je koupelna s WC, další WC s umývátkem je v přízemí.
 

Provozovatel

Třeboňská růže - ubytování v soukromí

Strouha 36
379 01 Třeboň
Tel.:
+420 723 550 333
Email:
ruzenabranna@sezn...
WWW:
trebonskaruze.cz/...
GPS:
49,019372 14,742461
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Třeboňsko
Město:
Třeboň
 

Vstupné

Cena: 550 Kč

Snížená cena: 300 Kč

 

Časová náročnost

48,0 hodin