Úvod > Co chcete dělat? > Turistické hostely v Třeboni v domovech mládeže SSRV
Ubytování

Turistické hostely v Třeboni v domovech mládeže SSRV

Jste milovníci vodních sportů a koupání? Chcete strávit dovolenou v příjemném prostředí jednoho z nejkrásnějších měst na jihu Čech? Pak jistě rádi využijete nabídku dostupného ubytování v Třeboni v turistických hostelech domovech mládeže SSRV.
Turistické hostely v Třeboni v domovech mládeže SSRV nabízí pokoje s vlastní soc. zařízením. Ubytovat se můžete také v pokojích pro 2 až 6 osob se společným sociální zařízením a s možností vaření.

Turistické ubytování Třeboň v ulici Husova 141/I se nachází v centru města Třeboně. Ubytování je situováno do čtyř až šestilůžkových pokojích. Kapacita ubytování v této budově je 40 lůžek.

Druhá turistická ubytovna v Třeboni se nachází v Táboritské ulici, obklopená sportovišti. Ubytování je situováno do dvou až třílůžkových pokojů. Kapacita ubytování je až 130 míst. K dispozici jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Součástí ubytoven je také připojení k internetu pomocí WiFi. Parkovat lze u objektu ubytovny. Ubytovny nabízí spoustu možností pro využití volného času. Zahrát si můžete volejbal nebo tenis, k dispozici je hřiště s umělým povrchem. Ubytování mohou díky velké kapacitě lůžek využít velké skupiny např. pro sportovní soustředění. Okolí Třeboně je ideální pro cyklisty i pěší turisty.

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Třeboňského kola

Penzion U Třeboňského kola

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion Vila Jasmína Třeboň

Penzion Vila Jasmína Třeboň

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion Linda v Třeboni

Penzion Linda v Třeboni

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion Bon Tre Třeboň

Penzion Bon Tre Třeboň

Třeboň, Jihočeský kraj