Úvod > Aktivity & akce > Akce > Volyně Food Festival

Volyně Food Festival

Kdy 25. květen 2019 10:00 - 15:00 Gastronomické akce
Netradiční Food Festival, kde vaří zejména nadšení kulináři. Tentokrát tématicky zaměřený na první republiku. Bohatý doprovodný program pro děti (divadlo, čítárna, kreativní dílny) i dospělé (prvorepubliková módní přehlídka, automobily z roku 1928, prvorepublikový klub českých turistů).
Budete moci ochutnat pokrmy připravené podle receptů první republiky, ale těšit se můžete i na „foodovou“ klasiku (indickou, africkou, španělskou, francouzskou, americkou a japonskou kuchyni).

Pátý ročník Volyně Food Festivalu proběhne v sobotu 25. května 2019 na volyňské plovárně, která byla postavena v letech 1939–1941. I letos je připravený mimořádně nabitý doprovodný program. V deset hodin vás přivítá L band Strakonice, zatančit si můžete v tančírně s manželi Duškovými, děti mohou zajít do pohádkové čítárny, vyrobit si panenku ze slámy nebo si nakreslit ubrousek.

Před polednem začne módní přehlídka, kde bude k vidění autentické oblečení z dob první republiky. Po poledni vystoupí T.J. Sokol Volyně a můžete se těšit na pohádku divadla Divoloď. Po celý den bude k dispozici fotokoutek od PB photo s originálními doplňky, mimo jiné i s automobilem z roku 1928, případně si můžete odpočinout ve stanu, kde se budou promítat prvorepublikové filmy a dokument Krásy Šumavy.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 5. 2019
28.7.
Pouťové malinové slavnosti v Malenicích

Pouťové malinové slavnosti v Malenicích

Malenice, Jižní Čechy
12.4.
15.11.
Farmářské trhy Strakonice

Farmářské trhy Strakonice

Strakonice, Jižní Čechy
20.4.
31.12.
Šaty ze šatníku kněžny Káči

Šaty ze šatníku kněžny Káči

Sušice, Šumava
6.5.
29.9.
Výstava Na plný plyn

Výstava Na plný plyn

Sušice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí