Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentýn na věži Staré radnice

Valentýn na věži Staré radnice

Kdy 14. únor 2018 17:00 - 22:00 Společenské akce
TIC BRNO připravuje program pro ty, kteří chtějí Den Svatého Valentýna prožít s hlavou v oblacích. 14. února zpřístupní věž Staré radnice, kde je připraven speciální valentýnský program s růžemi, sladkými pralinkami, sektem a soutěží.
Láska s hlavou v oblacích
Svátek zamilovaných má čím dál víc příznivců. Pokud i vy patříte mezi ně a chcete vysoko nad střechami brněnských domů ukázat, že je vaše láska velká jako Brno, je pro vás 14. únor na 63 metrů vysoké radniční věži to pravé valentýnské! Poté, co vystoupáte 173 schodů, otevře se vám úchvatný výhled na večerní Brno a brněnské dominanty Petrov a Špilberk.

Ke vstupence dostanete skleničku sektu, růži a čokoládovou pralinku. A aby toho nebylo málo, pokud se na věži vyfotíte a fotku nám pošlete, zařadí vás TIC BRNO do slosování. Hlavní cenou je víkend pro dva v penzionu Belle Donne (dvě noci se snídaní do postele, lahví sektu, svíčkami).

Kromě sektu, květiny, pralinky a možnosti vyhrát ve fotosoutěži u nás na zamilované Brňáky čeká také kolekce suvenýrů v designu „Brno, láska na celý život“.

A pokud se bojíte výšek a naopak nemáte strach z podzemí, můžete oslavit Valentýna v Labyrintu pod Zelným trhem.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 2. 2018

Ubytování a restaurace v okolí