Úvod > Aktuality > Lásku s hlavou v oblacích zažijete v Brně
Zdroj foto: TIC Brno, Michal Růžička
"> Zdroj foto: TIC Brno, Michal Růžička "> Zdroj foto: TIC Brno, Michal Růžička "> "> ">
Zážitky

Lásku s hlavou v oblacích zažijete v Brně

  • Vydáno10. února 2022
Letos nemusíte slavit Valentýna zrovna v Paříži, i v Brně poznáte lásku s hlavou v oblacích. Máte možnost prožít svátek zamilovaných na věži Staré radnice a ukázat své drahé polovičce, že je vaše láska velká jako Brno! Ke vstupence dostanete pohár horké medoviny, růži (pro dámy) a sladkou odměnu.
valentýn brnoLáska patří lidem i místům a na svatého Valentýna se v Brně obě spojí. Turistické informační centrum města Brna připravilo na tento svátek speciální program pro všechny zamilované. V neděli 13. února 2022 bude od 17:00 do 22:00 hodin mimořádně otevřena věž Staré radnice a na návštěvníky čeká na věži kromě dech beroucího výhledu také romantická atmosféra. V ceně vstupenky, která činí 160 Kč na osobu, je pohár medoviny pro každého ze zamilovaného páru, růže a sladká odměna.

Stará radnice je nejstarší světskou stavbou v Brně. Její dominantou je právě 63 metrů vysoká radniční věž s renesančním ochozem, který zamilovaným poskytne nádherný výhled na Brno. Na věž vede 173 schodů a je v ní k vidění i hodinový stroj a expozice o dějinách Staré radnice. Svatý Valentýn v Brně je prostě láska s hlavou v oblacích. Vstupenky zakoupíte na webových stránkách TIC Brno.

valentýn brněnské podzemíTy, kteří rádi tajemno, zveme do podzemních prostor Labyrintu pod Zelným trhem. Speciální limitované valentýnské prohlídky se skleničkou sektu, růží a sladkým překvapením, nabídnou prohlídku tajemných zákoutí středověkých chodeb s valentýnským výkladem. Také valentýnská návštěva v podzemí nabízí bonus v podobě výhry v soutěži – můžete vyhrát kupón na lístky do divadla na představení dle vlastního výběru v Národním divadle Brno nebo dárek od TIC Brno.
Stará radnice v Brně

Stará radnice v Brně

Obdivovat vzácný gotický portál, nahlédnout do freskového sálu, vystoupat na věž, kochat se pohledem na celé Brno. Zastavit se na Staré radnici stojí za to!

Další aktuality

29.9.
2022
7 věcí, které nevíte o… T. G. Masarykovi

7 věcí, které nevíte o… T. G. Masarykovi

Jihomoravský kraj | Zážitky
24.9.
2022
Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
20.9.
2022
Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika