Úvod > Aktuality > Lásku s hlavou v oblacích zažijete v Brně
Lásku s hlavou v oblacích zažijete v Brně
"> "> ">

Lásku s hlavou v oblacích zažijete v Brně

Vydáno 13. února 2020 Zážitky
Letos nemusíte slavit Valentýna zrovna v Paříži, i v Brně poznáte lásku s hlavou v oblacích. Máte možnost prožít svátek zamilovaných na věži Staré radnice a ukázat své drahé polovičce, že je vaše láska velká jako Brno! Ke vstupence dostanete pohár horké medoviny, růži (pro dámy) a sladkou odměnu.
Věž Staré radniceLáska patří lidem i místům a na svatého Valentýna se v Brně obě spojí. Turistické informační centrum města Brna připravilo na tento svátek speciální program pro všechny zamilované. V ptek 14. února 2020 bude od 17:00 do 22:00 hodin mimořádně otevřena věž Staré radnice a na návštěvníky čeká na věži kromě dech beroucího výhledu také romantická atmosféra. V ceně vstupenky, která činí 120 Kč na osobu, je pohár medoviny pro každého ze zamilovaného páru, růže a sladká odměna.

Stará radnice je nejstarší světskou stavbou v Brně. Její dominantou je právě 63 metrů vysoká radniční věž s renesančním ochozem, který zamilovaným poskytne nádherný výhled na Brno. Na věž vede 173 schodů a je v ní k vidění i hodinový stroj a expozice o dějinách Staré radnice.

Svatý Valentýn v Brně je prostě láska s hlavou v oblacích.
Stará radnice v Brně

Stará radnice v Brně

Nejstarší světskou stavbou v Brně je budova Staré radnice. Areál je v současnosti využíván ke kulturním a společenským účelům. Z věže s renesančním ochozem je možné shlédnout centrum města Brna.

Další aktuality

8.7.
2020
10 tipů na moderní vinařství ve vinicích

10 tipů na moderní vinařství ve vinicích

Jižní Morava | Gurmánská turistika
7.7.
2020
Za vínem ideálně do Podyjí

Za vínem ideálně do Podyjí

Jižní Morava | Gurmánská turistika