Úvod > Aktivity & akce > Akce > Mezinárodní soutěžní přehlídka ohňostrojů - Ignis Brunensis 2018

Mezinárodní soutěžní přehlídka ohňostrojů - Ignis Brunensis 2018

Kdy 26. květen 2018 - 17. červen 2018 Festivaly
21. ročník mezinárodní soutěžní přehlídky ohňostrojů s hudbou Starobrno - Ignis Brunensis se koná v rámci festivalu zábavy pod hrady Špilberk a Veveří - Brno - město uprostřed Evropy, v hlavní soutěžní části na hladině Brněnské přehrady.
Moravská metropole Brno, s nádhernou rekreační oblastí Brněnské přehrady a další místa jižní Moravy se na přelomu května a června stávají tradičním a osvědčeným dějištěm pestrých, zábavních, kulturních a prezentačních festivalových akcí.

Letošní 21. ročník se ponese ve znamení výročí 100 let založení Československa. Letos dostali všichni domácí i zahraniční designéři ohňostrojných show povinnou dvouminutovou hudbu pro zapracování československého motivu do celkového designu a hudebního doprovodu svých soutěžních ohňostrojů na Brněnské přehradě.

V rámci hlavní soutěže se uskuteční 4 velkolepé ohňostrojové show, a sice v sobotu 2. června, ve středu 6. června, v sobotu 9. června a ve středu 13. června. Závěrečný ohňostroj nad hradem Špilberk bude odpálen v sobotu 16. června a celý se ponese v duchu výročí založení státu v roce 1918.

Festival se uskuteční souběžně s festivalem RE:PUBLIKA, který v Brně připomíná 100 let Československa.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 1. 2018
1.12.
28.2.
Kluziště u restaurantu Pavillon v Brně

Kluziště u restaurantu Pavillon v Brně

Brno, Jižní Morava
22.11.
24.2.
Doma u Janáčků

Doma u Janáčků

Brno, Jižní Morava
Zachraň Brno

Zachraň Brno

Brno, Jižní Morava
Paintballové hřiště Brno

Paintballové hřiště Brno

Brno-střed, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí