Úvod > Kalendář akcí > Volyně Food Festival

Volyně Food Festival

Kdy 25. květen 2019 10:00 - 15:00 Gastronomické akce
Netradiční Food Festival, kde vaří zejména nadšení kulináři. Tentokrát tématicky zaměřený na první republiku. Bohatý doprovodný program pro děti (divadlo, čítárna, kreativní dílny) i dospělé (prvorepubliková módní přehlídka, automobily z roku 1928, prvorepublikový klub českých turistů).
Budete moci ochutnat pokrmy připravené podle receptů první republiky, ale těšit se můžete i na „foodovou“ klasiku (indickou, africkou, španělskou, francouzskou, americkou a japonskou kuchyni).

Pátý ročník Volyně Food Festivalu proběhne v sobotu 25. května 2019 na volyňské plovárně, která byla postavena v letech 1939–1941. I letos je připravený mimořádně nabitý doprovodný program. V deset hodin vás přivítá L band Strakonice, zatančit si můžete v tančírně s manželi Duškovými, děti mohou zajít do pohádkové čítárny, vyrobit si panenku ze slámy nebo si nakreslit ubrousek.

Před polednem začne módní přehlídka, kde bude k vidění autentické oblečení z dob první republiky. Po poledni vystoupí T.J. Sokol Volyně a můžete se těšit na pohádku divadla Divoloď. Po celý den bude k dispozici fotokoutek od PB photo s originálními doplňky, mimo jiné i s automobilem z roku 1928, případně si můžete odpočinout ve stanu, kde se budou promítat prvorepublikové filmy a dokument Krásy Šumavy.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 5. 2019

Ubytování a restaurace v okolí