Úvod > Kalendář akcí > Království etikety - dětské prohlídky na zámku Lešná v Zoo Zlín

Království etikety - dětské prohlídky na zámku Lešná v Zoo Zlín

Kdy 14. září 2019 9:30 - 15. září 2019 17:00 Společenské akce
Zámek Lešná v areálu Zoo Zlín chystá na víkend 14. a 15. září 2019 speciální program pro rodiny s dětmi. V rámci Království etikety se děti budou učit pravidlům stolování a společenskému chování.
V interiérech zámku Lešná se návštěvníci přenesou do pohádkového království, kde vládne král Ludvík, kterého trápí jeho rozmazlená dcera princezna Koloběžka. Princezna porušuje snad všechna pravidla slušného chování, prohání se po celém zámku na své koloběžce a před králem se schválně schovává. Navíc má přijet vzácná návštěva, bohatá tetička Mildred, která velmi úzkostně dbá na ty nejpřísnější pravidla etikety. Král se bojí, aby mu dcerka neudělala ostudu a tak prosí děti, aby mu společně s průvodkyní, pomohly princeznu Koloběžku najít a napravit její chování.

Průvodkyněmi dětí se stanou dvorní dáma, vychovatelka nebo královská kuchařka. Po úspěšném absolvování všech úkolů v královském paláci obdrží děti řád „Mistr Etikety.“

Nápad na Království etikety vzešel ze zájmu samotných návštěvníků zoo.

Prohlídky zámku se konají 14. a 14. září od 9:30 do 17:00, v půlhodinových intervalech. Program je vhodný pro děti od 3 do 12 let. Rezervace je možné zajistit na adrese divilkova@zoozlin.eu.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 9. 2019