Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Valentýnský víkend v Grévinu
Společenské akce

Valentýnský víkend v Grévinu

Svátek lásky a všech zamilovaných je jen jednou za rok. Pro někoho naštěstí, pro někoho velká škoda. Jak si tento svátek parádně užít? Kde jinde než v museu Grévin. A co vás čeká?
Přijďte o valentýnském víkendu do Grévinu – do světa, kde se potkává skutečný svět se světem nadpřirozeným a magickým. O tomto víkendu budete moci zažít nečekaná setkání, nahlédnout do budoucnosti prostřednictvím křišťálové koule nebo si nechat vyložit tarotové karty u našich vědem. Toto a mnoho dalších překvapení na vás bude čekat v sobotu 13. a v neděli 14. února.

POZOR, SOUTĚŽ!
Také jste si někdy dělali v hlavě scénář nějakého romantického gesta jako z hollywoodského filmu? Překvapte svou milou nebo svého milého romantickým valentýnským vyznáním, ať už formou písemného vzkazu, audio nebo videonahrávkou, fantazii se meze nekladou. Postněte své vyznání na facebookovou stránku muzea Grévin (Grévin Praha), nebo zašlete na e-mail na info.praha@grevin.com. Pět z vás získá romantickou večeři pro dva na lodi, originální dárky a samozřejmě vstupenky do muzea Grévin.

Provozovatel

Grévin Praha

Celetná 15
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 226 776 776
Email:
info.praha@grevin...
WWW:
https://www.choco...
GPS:
50,087231 14,424276
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 290 Kč

Snížená cena: 260 Kč

Rodinné vstupné: 540 Kč

Poznámka:Levnější varianta vstupenek bude k dostání v předprodeji.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Mythos?

Museum Montanelli představuje poprvé výhradně díla z vlastní sbírky a to jak současné, tak klasické umění a umělce, jejichž díla jsou inspirována nejrůznějšími mýty. Jejich obrazy, objekty a artefakty mají tak v expozici připomenout, jak důležitou roli v našem životě mýty a víra.
Praha 1, Praha

Josef Sudek & spol.

Dílo Josefa Sudka (1896–1976) by nejspíš nedosáhlo takového rozsahu a hloubky, kdyby fotograf nebyl celý život obklopen velice pestrou společností. Nejednalo se jen o fotografy, ale o přátele nejrůznějších profesí a osudů. A právě je připomíná další výstava v Galerii Josefa Sudka.
Praha 1, Praha

Betlémy – živá tradice na zámku Ctěnice

Muzeum města Prahy pořádá od 26. 11. 2022 do 26. 2. 2023 v Zámeckém areálu Ctěnice, Bohdanečská 259/1, Praha 9 – Vinoř výstavu Betlémy – živá tradice. Výstava je připravená ve spolupráci se Spolkem českých betlémářů, který sdružuje tvůrce, sběratele, badatele a milovníky betlémů.
Praha 9, Praha

Den na tržišti – život obyvatel středověké Wrocławi

Výstava připravovaná ve spolupráci s Archeologickým muzeem ve Wroclawi přinese svědectví o každodenním životě obyvatel středověké Wrocławi/Vratislavi.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Galerie digitálního a audiovizuálního umění Lumia exhibition

Vydejte se s námi labyrintem světelných instalací a buďte součásti moderního audiovizuálního umění.
Praha 1, Praha

Galerie ocelových figurín

Galerie ocelových figurín je výstava ručně vyráběných, recyklovaných exponátů, které jsou inspirovány hrdiny z pohádek a sci-fi filmů, stejně jako celebritami, zvířaty a automobily. Nově výstavu můžete najít na adrese Celetná 15, kousek od Staroměstského náměstí.
Praha 1, Praha

Evropská cesta historickými divadly

Císařská cesta spojuje historická divadla přístupná veřejnosti, která představují to nejcennější, co se nám v oblasti historické divadelní architektury zachovalo.
Praha 1, Praha

Divadlo v Celetné

Divadlo v Celetné se nachází v srdci historické Prahy – mezi Prašnou bránou a Staroměstským náměstím – v Manhardtském domu.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar U Supa na Starém městě pražském

Pivovar u Supa je nejstarším pivovarem s hostincem v Praze. Jeho kořeny sahají až do 15. století. Najdete jej v nejstarší a nejrušnější ulici Starého města zhruba uprostřed Královské cesty, kde sídlí Univerzita Karlova.
Praha 1, Praha

Restaurace Pasta Fresca

Italská restaurace v centru Prahy nabízí sezónní a regionální pokrmy, které z čerstvých italských surovin připravuje šéfkuchař Tomáš Mykytyn. K výtečnému jídlu si můžete vychutnat některé z unikátní sbírky jakostních italských vín.
Praha 1, Praha

Indická restaurace Indian Jewel

Indian Jewel je indická restaurace v samém srdci Prahy, na Starém Městě. Snaží se nabízet ty nejlepší kulinářské zážitky, jaké může poskytnout indická kuchyně.
Praha 1, Praha

Kubistická kavárna Grand Café Orient – jediná kubistická kavárna na světě

Kubismus v architektuře a užitém umění je ryze český fenomén. K jeho nejslavnějším a nejdůležitějším představitelům patří Dům U Černé Matky Boží. Jeho výjimečnost nespočívá pouze v jeho fasádě, ale i v kubistickém půdorysu a hlavně v průniku kubismu i do interiéru domu.
Praha 1, Praha