!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Pasta Fresca

Restaurace Pasta Fresca

Gurmánská turistika
Italská restaurace v centru Prahy nabízí sezónní a regionální pokrmy, které z čerstvých italských surovin připravuje šéfkuchař Tomáš Mykytyn. K výtečnému jídlu si můžete vychutnat některé z unikátní sbírky jakostních italských vín.
Restauraci Pasta Fresca najdete v krásných gotických sklepních prostoráchCeletné ulici na Starém Městě pražském. Italská restaurace náleží do sítě oblíbeného řetězce Ambiente a připravuje pokrmy z čerstvé domácí pasty podle receptů nejlepších italských regionů.

Pochutnáte si zde na jídle prvotřídní kvality, doporučit lze například vynikající steaky, které široko daleko nemají konkurenci. Dále je zde velký výběr českých a italských vín (přes 200 druhů) s jejichž výběrem vám ochotně poradí zkušení someliéři.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 9. 2019