!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Umísťovací výstava koček

Umísťovací výstava koček

Kdy 8. prosinec 2018 10:00 - 17:00 Výstavy
Umísťovací výstava koček se koná v sobotu 8. prosince od 10 do 17 hodin v Sokolovně Řepy, ulice Na Chobotě 125/2b, v Praze 6. Přímo z výstavy si můžete domů odnést kočičku.
Na umísťovací výstavě koček bude na návštěvníky čekat asi 80 kočiček, kocourů a koťat k adopci. Všechny kočky jsou bez domova, v současné době o ně pečují ochranářské organizace z Prahy a Středočeského kraje. Pořadatelem výstavy je Pozor kočka, z.s.. Všechny kočičky na výstavě jsou očkované a dospělé kočky jsou kastrované. Před výstavou budou všechny kočky prohlédnuty veterinárním lékařem.

Výstava je charitativní akcí s cílem najít nový domov kočičkám bez domova. Přímo z výstavy si návštěvníci mohou domů odnést kočičku. Každá kočka má svůj pelíšek, svého pána, jen se ona a její pán musí potkat na křižovatce svých životů. Tou křižovatkou může být právě umísťovací výstava koček, kde se člověk zadívá do krásných očí kočky a on i ona ví, že jsou si souzeni.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 11. 2018