!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Bowling Manta v Praze

Bowling Manta v Praze

Zážitky
Šest profesionálních drah, restaurace, dva bary, bezbariérový přístup - všechny dráhy jsou osazeny speciálními automaticky výsuvnými mantinely, čímž je zaručena úspěšnost každého hodu, stačí, když se koule dokutálí ke kuželkám...
Šest profesionálních drah a dva bary, restaurace, herna, wi-fi připojení zdarma, bezbariérový přístup. Ani nejmladší (či budoucí) hráči zde nepřijdou zkrátka. Všechny dráhy jsou osazeny speciálními automaticky výsuvnými mantinely, čímž je zaručena úspěšnost každého hodu.

K dispozici vám jsou profesionální dráhy s bezprovázkovými stavěči Qubica a nejnovější bowlingové LCD monitory s nejmodernějším softwarem. Přijďte se podívat na ten úžasný rozdíl a pokochejte se škálou nejnovějších animací doprovázejících hru bowlingu. Ve večerních hodinách je možné dráhy osvětlit speciálním GLOW efektem (UV - nasvětlení).

Rádi vám zde také uspořádají firemní večírky, společenské akce, bowlingové turnaje a další akce.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019