Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > TV Tipsport Superliga: Vinohrady vs. Střešovice
Sportovní akce

TV Tipsport Superliga: Vinohrady vs. Střešovice

Florbalové derby Vinohrady vs. Střešovice, souboj pravého a levého břehu Vltavy. A to vše v televizním kabátu před kamerami České televize.
Zveme všechny fanoušky sportu a florbalu na televizní utkání Tipsport Superligy mezi týmy TJ Sokol Královské Vinohrady a Tatran Omlux Střešovice.

Souboj Vinohrad a Střešovic, pravého a levého břehu Vltavy. Proti domácím florbalistům bude stát soupeř z nejtěžších – 16násobný mistr ČR. Samotnému zápasu bude sekundovat rozšířený doprovodný program a vše proběhne pod dohledem kamer České televize.

Pražské TV DERBY začíná v pondělí 11. ledna od 17:45 v Sokolovně v Riegrových sadech na Vinohradech. Přijďte podpořit vinohradské florbalisty!

DOPROVODNÝ PROGRAM:
– fotokoutek s rekvizitami
– v rámci přestávky vystoupení taneční skupiny Tutti Frutti – mistři Evropy a vicemistři světa v Hip Hop Unite
– rozšířený zápasový bulletin

Provozovatel

TJ Sokol Královské Vinohrady

Polská 1a/3600
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 731 186 404
Email:
jiri.buchta@skvfl...
WWW:
www.skvflorbal.cz
GPS:
50,079006 14,442366
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
Tipy na výlet:
Praha 2 a okolí
 

Vstupné

Cena: 30 Kč

Poznámka:-permanentkáři a členové Vinohrad a Střešovic 0 Kč -volná vstupenka k dispozici

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Tug of War Sokol cup I. 2023

Turnaj v přetahování lanem! Pětičlenné týmy dospělých kategorií žen, mužů a smíšených týmů (s alespoň dvěma ženami) se utkají 15. dubna 2023 v areálu Sokola Praha – Královské Vinohrady.
Praha 2, Praha

Týden zahajovacích lekcí Taneční školy Voila Praha

Zveme na úvodní lekce taneční sezóny. Vyzkoušejte si kterýkoli taneční kurz z naší nabídky pouze za 100 Kč.
Praha 2, Praha

Alune Wade „Sultan“

irtuózní baskytarista, pocitový zpěvák a invenční skladatel Alune Wade (*1978, Dakar, Senegal) přitáhl pozornost hudebních gurmánů jak vlastními alby, tak v roli sidemana či hosta slavných.
Praha 2, Praha

Valentýn s malováním keramiky a welcome drinkem

Vezměte přítele, přítelkyni, kamarádku, nebo třeba mamku či sestru a pojďte si k nám užít hezký společný večer!
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Bazén na Vinohradech s dlouhou tradicí

Bazén na Královských Vinohradech provozuje TJ Sokol Praha – Královské Vinohrady. Bazén je jediný svého druhu na Praze 2.
Praha 2, Praha

Riegrovy sady na pražských Vinohradech

Městský park Riegrovy sady najdete v pražské čtvrti Vinohrady. Tyto vinohradské sady, pojmenované po významném českém politikovi, se právem řadí mezi nejvyhledávanější místo s možností posedět v příjemných hospůdkách s neopakovatelným výhledem na Pražský hrad nebo Petřín.
Praha 2, Praha

Vyhlídkový pavilon Mlíkárna v Riegrových sadech

Stavba téměř čtvercového půdorysu s vnějším schodištěm, která kdysi ze střešní plošiny svým návštěvníkům nabízela zajímavý pohled na Prahu. Jako historická rozhledna se těšila velkému zájmu především pražanů již od konce 19. století.
Praha 2, Praha

Questerland v Praze

Centrum únikových Her Questerland je místo, kde můžete na vlastní kůži zažít akci a napětí. Každá hra představuje strhující dobrodružství. Čeká vás 60 minut akční zábavy, při které bude otestován váš úsudek, postřeh a logické myšlení.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Coffeepark

Přijďte si vychutnat kávu a k ní některý z cukrářských a pekařských výtvorů našeho týmu!
Praha 2, Praha

La Bohème Café na Vinohradech

Klidná atmosféra, pozorná obsluha a špičková káva. Showroom a hlavní kavárna známé pražírny výběrové kávy La Bohème Café patří v rámci Vinohrad k největším, ale zároveň k nejpříjemnějším. Objednejte si kávu a v klidu se tu na chvíli zapomeňte v některém ze zdejších pohodlných křesílek.
Praha 2, Praha

Restaurace Yamato

Restaurace Yamato je originální japonskou restaurací, která nabízí skutečně japonskou kuchyni. Yamato je prapůvodní název pro Japonsko a splňuje i podmínku, že v japonštině musí všechna důležitá slova obsahovat písmena A a O.
Praha 2, Praha

Layla Prague

Ochutnejte skvělou lybanonskou kuchyni. Libanonská jídla jsou většinou provoněná česnekem a kořením, doladěná olivovým olejem a citronovou šťávou.
Praha, Praha