Úvod > Co chcete dělat? > La Bohème Café na Vinohradech
Gurmánská turistika

La Bohème Café na Vinohradech

Klidná atmosféra, pozorná obsluha a špičková káva. Showroom a hlavní kavárna známé pražírny výběrové kávy La Bohème Café patří v rámci Vinohrad k největším, ale zároveň k nejpříjemnějším. Objednejte si kávu a v klidu se tu na chvíli zapomeňte v některém ze zdejších pohodlných křesílek.
La Bohème podává vlastní čerstvě praženou kávu. Můžete si tak splnit sen každého milovníka kávy a moci si vybírat z několika různých odrůd. Krásné přízemí kavárny navozuje uměleckou atmosféru. Její prostor tvoří designový nábytek, pokojové rostliny a samozřejmě kávový bar, za kterým zkušení baristé předvádějí svoje kouzla. Objednat si můžete klasické espresso drinky, filtrovanou kávu, nebo můžete trochu zaexperimentovat a zvolit některý z kávových koktejlů.

Kavárna je výjimečná nejen kvůli skvělé kávě, ale hlavně i díky nádhernému interiéru. Není totiž náhoda, že roku 2014 vyhrála v prestižní soutěži Czech Bar Awards v kategorii nejlepší design. Květinové dekorace, knihy, housle visící ze stropu, pohodlná křesla i designový nábytek skvěle doplňují všudypřítomnou vůni kávy.

Ve vyšším patře se nachází stroje na pražení kávy a evropská centrála firmy La Bohème (prémiová káva známá po celém světě). Je také důležité poznamenat, že značka La Bohème udržuje přímé vztahy s pěstiteli kávy na principu fair trade, podporuje je i jejich komunity a společně zajišťují tu nejlepší kvalitu každé sklizně. V La Bohème si samozřejmě můžete zakoupit i zrnkovou kávu, kávu s sebou, ale i různé příslušenství k její přípravě.

Ubytování a restaurace v okolí

Ossegg Praha

Ossegg Praha

Praha 2, Praha
Restaurace Bruxx

Restaurace Bruxx

Praha 2, Praha