Úvod > Co chcete dělat? > Questerland v Praze
Questerland v Praze
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Questerland v Praze

Centrum únikových Her Questerland je místo, kde můžete na vlastní kůži zažít akci a napětí. Každá hra představuje strhující dobrodružství. Čeká vás 60 minut akční zábavy, při které bude otestován váš úsudek, postřeh a logické myšlení.
Přijďte do Questerlandu, staňte se součástí úchvatného námětu, rozbijte stereotyp a zažijte s přáteli či rodinou něco nového. Úniková hra v Questerlandu vám přinese jedinečné zážitky, které stmelí kolektiv, a společně na hru budete dlouho vzpomínat.

Každá hra v Questerlandu představuje strhující dobrodružství, jehož cílem je splnit zadaný úkol – quest a uniknout v čas ze zavřené místnosti. Ke splnění úkolu a úniku z místnosti musíte prozkoumat různé skrýše i neobyčejná zařízení, přijít na správné řešení šifer, puzzlů a hádanek a nakonec najít tajné dveře nebo jiný způsob jak se dostat z tématické místnosti. Existuje jediná cesta ven. Přijmete výzvu?

K dispozici pro vás máme 5 možností únikových her:
 
  • Nástrahy Moriartyho fantoma
Po celé Británii se proslýchají fámy, že těsně před svou smrtí, vybudoval Jim Moriarty trezor, ve kterém ukryl cennosti, které za svůj život nasbíral. I když nasbíral možná není to správné slovo. V trezoru ukryl slavné obrazy, které se mu podařilo ukrást z muzeí. A hodnota obrazů od Da Vinciho či Van Gogha je nevyčíslitelná.
Jakožto tým profesionálních zlodějů jste se s vidinou bohatství rozhodli trezor najít a vykrást. Po dlouhých měsících hledání konečně stojíte před jeho dveřmi, ale ve chvíli, kdy vejdete do trezoru, dveře se zavřou a začíná zvrácená hra. Moriarty je hráč a se svými oběťmi si rád hraje i po své smrti. Jeho přízrak se živí emocemi svých obětí – vašimi pocity strachu a obav. Pravidla hry se vám určitě nebudou líbit, ale sebedestrukce trezoru začíná přesně za hodinu a vám nezbývá jiná možnost než hrát. Za úspěšné dokončení Moriartyho hry dostanete originální obrazy, otázkou ale je, jestli výhra vůbec bude stát za to.


Obtížnost: 10/10
Přibližná časová náročnost: 60 minut
Doporučený počet hráčů: 2-5 hráčů
 
  • Čarodějnická škola magie – epizoda II
Nikdy byste neměli vstupovat do kanceláře ředitele bez dovolení, zvlášť když se jedná o kancelář ředitele Čarodějnické školy magie a kouzel… Bohužel… nedá se nic dělat – musíte najít cestu ven. Tím spíše když najdete kouzelné hůlky Velkých Mistrů Magie. Každá hůlka je jedinečná a každá má odlišné vlastnosti, které Vám dokáží pomoci (pochopitelně jen pokud jste skutečný čaroděj). Celým dobrodružstvím Vás bude doprovázet – hodný duch čaroděje a opravdový pohádkový elf, který ožije v krbu (pst! … tajemství).
Vítejte v novém pohádkovém rodinném dobrodružství pro dospělé a děti!

Obtížnost: 7/10
Přibližná časová náročnost: 60 minut
Doporučený počet hráčů: 2-6 hráčů

 
  • Apokalypsa 2213
Poté, co před 13 lety propukla záhadná epidemie, lidé se začali proměňovat na nebezpečné zombie. Aby se lidstvo zachránilo, vybudovala se podzemní síť bunkrů. Lidstvo se nevzdává a právě zde, v relativním bezpečí, se vědci snažili vytvořit vakcínu proti zombie viru, aby se poslední zbytky lidské rasy mohly se vrátit na povrch Jednoho dne přišla zpráva z laboratoře profesora Adamse, že úspěšně dokončil svůj experiment a konečně tak vytvořil funkční antivirus. Konečně se objevila naděje, když v tom profesor přestal podávat hlášení.
 
Vy, skupina vojáků z jiných podzemních laboratoří, jste naší poslední nadějí na záchranu! Vaším cílem je projít sítí bunkrů až do profesorovy laboratoře a najít spásnou vakcínu. Ale nebude to lehké! Profesorova laboratoř je systémem obranných mechanismů a radioaktivního štítu, který profesora chránil aspoň do té doby, než se mu podařilo vyvinout záchranný antivir. Obávající se napadení zvenčí, profesor v laboratoři rozmístil sérii pastí a šifer, které zabránily přístupu infikovaných osob do bunkru. Hledejte kódy, luštěte hlavolamy a vstupte do jádra laboratoře, kde je vakcína ukryta! Ale pozor! Máte na to jen 60 minut, než se spustí samodestrukční systém bunkru!

Obtížnost: 4/10
Přibližná časová náročnost: 60 minut
Doporučený počet hráčů: 2-5 hráčů

 
  • Hvězdný Element
Po tisíci letech se probudilo Zlo. Nikdo mu nestojí v cestě a celý svět, jak jsme ho znali, je v ohrožení. Někdo ukradl hvězdné elementy, starověké artefakty, které chránily naší galaxii před Zlem po tisíce let. 
Jako posádka galaktické federace jste byli vyslání na misi na dalekou pouštní planetu. Tuto planetu kdysi dávno obývala antická civilizace, které se podařilo Zlo porazit, ale sama tento boj nepřežila. V nitru starověké pyramidy ale ukryli jeden z hvězdných elementů. Mimozemští bohové této planety zakázali písmo. A v nitru pyramidu se zachovaly poslední pozůstatky záhadných symbolů, které nedokáže nikdo rozluštit. 
Technologie zdejší civilizace byla na takové úrovni, že umožňovala cestovat v časoprostoru, skrze intergalaktické portály. Vaší misí je jeden z těchto portálů opravit, abyste dostali element do bezpečí, ale pro to musíte vyluštit sérií starověkých hlavolamů a šifer. Pouze poté se vám podaří rozluštit záhadné symboly, aktivovat portál a dostat element do bezpečí. Zlo má ale pořád náskok a začíná závod s časem o osud celé galaxie.

Obtížnost: 8/10
Přibližná časová náročnost: 60 minut 
Doporučený počet hráčů: 2-6 hráčů
 
  • Únik z čarodějnické školy magie a kouzel
Kdysi dávno ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, ukryl v kouzelnické škole tři tajemné a velmi nebezpečné magické artefakty. Kdyby artefakty padly do špatných rukou, mohly by zapříčinit zkázu celého kouzelnického světa. Pouze jeden žák dokázal se svými přáteli rozluštit tajemství zlého mága a díky svým vědomostem, vynalézavosti a kouzelné hůlce se dokázal vypořádat i s těmi nejsilnějšími kouzly… Od té doby se mnohé změnilo, škola je nyní mnohem bezpečnějším místem. Učitelé se ale rozhodli, že tajemné komnaty zlého mága úplně nezlikvidují. Odstranili z nich pouze ty nejnebezpečnější pasti a komnaty předělali na místo, kde studenti skládají své závěrečné zkoušky, při kterých musí prokázat své znalosti a důmyslnost.TStojí před Vámi závěrečná zkouška na škole magie a kouzel! Staňte se po dobu jedné hodiny opravdovým kouzelníkem a se svým týmem zkuste projít záhadným kabinetem a najít ztracené magické artefakty!

Obtížnost: 6/10
Přibližná časová náročnost: 60 minut
Doporučený počet hráčů: 2-5 hráčů

Ubytování a restaurace v okolí