!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Mazement Escape Rooms
Mazement Escape Rooms
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Mazement Escape Rooms

Únikové hry jsou inteligentní zábava, která uchvátila celý svět. O co jde? Při hře jsou hráči zavřeni v místnosti a musejí důmyslně použít nalezené předměty a indicie k tomu, aby z místnosti unikli v časovém limitu.
Hry je možné absolvovat v páru, jako skupina s přáteli nebo třeba jako netradiční rodinné odpoledne. Jsou připravené tak, aby trochu potrápily důvtip, ale hlavně pobavily, překvapily a dostaly na chvíli do světa, do kterého bychom se jen tak nepodívali.

Příběh našich her:

Dědictví
Dědeček byl slavný vynálezce a úspěšný obchodník.Na sklonku života zjistil, že se jeho obchodní tajemství snaží získat mafie, a proto ho zabezpečil do trezoru ve své kanceláři.Pro vás připravil vodítka, jak se k dědictví dostat.


Psychopatův komplex
V Praze již několik desítek let dochází k záhadným zmizením lidí. Policie má podezření, že by se mohlo jednat o činnost sériového vraha. Ale navzdory veškerému vynaloženému úsilí se nikdy nepodařilo nalézt žádnou stopu, která by tuto hypotézu potvrdila. Byli jste s přáteli na výletě v centru Prahy. Poslední, co si pamatujete, bylo bujaré popíjení po zavírací době v nějaké krčmě.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 9. 2019