Úvod > Kalendář akcí > Surf workshop pro všechny surfové a surfskatingové nadšence i začátečníky
Sportovní akce

Surf workshop pro všechny surfové a surfskatingové nadšence i začátečníky

Jaro je tu a řada z vás chce vyzkoušet surfing, anebo jen rozvíjet své dosavadní „skills“. Surfing a surfskating je z velké částí nejen o samotném ježdění, ale o přípravách, stretchingu, kondici a flexibilitě. Tento workshop je zaměřený právě na tyto přípravy. 
Věřte, že nestačí jen „pádlovat a postavit se“, je potřeba odvézt spoustu práce v přípravách, které s vámi projde Pavel Oliva, instruktor surfingu ASI (Academy of Surfing Instructors), instruktor surfskatingu, elite coach světové kalistenické organizace (WCO), specialista sportovní medicíny a zdravotnický záchranář. 
 
I když nemáme oceán, můžeme zapracovat na surfových přípravách do té míry, abychom si následné chvilky ve vodě dokázali užít ještě víc. Workshop bude obsahovat ideální cviky a stretching pro surfaře, eliminaci chyb, vytipování problémových partií a prevenci úrazů. „Nemůžeme říci, že na surfing vás nejlépe připraví yoga, crossfit nebo kruhový trénink, je potřeba sestavit konkrétní model pro každého z vás, a ne jen slepě dřít. Koneckonců, každý jsme originál, co si žádá specifický trénink u takto náročného a specifického sportu,“ říká Pavel.
Zobrazit více

Provozovatel

Beachklub Ládví

Chabařovická 4
182 00 Praha 8
Tel.:
+420 608 862 740
Tel.:
+420 608 862 740
Email:
recepce@sportladv...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
beachklubladvi.cz/
GPS:
50,131646 14,469472
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
 

Vstupné

Cena: 650 Kč

 

Časová náročnost

2,5 hodiny