Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Beachklub Ládví
Restaurace Beachklub Ládví
"> "> Restaurace "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace Beachklub Ládví

Naším cílem je, aby u nás jídlo fantasticky chutnalo, bylo z kvalitních surovin, bylo energeticky vyvážené a dodávalo nám energii. Proto jsme vytvořili koncept, který propojuje velmi zkušeného šéfkuchaře Vítka Alta a nutričního specialistu Pavla Suchánka z Ikemu. A nově rozvážíme přes Wolt.
Na jídle setsakramentsky záleží.

Zásadní je dlouhodobé ukotvení správných návyků. Restaurace na pláži je tady pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě, kvalitními surovinami, ale zároveň tak chutně, jako v luxusní restauraci.Vzniká tak unikátní koncept, kde se skloubí kvalita, zdraví a vynikající chuť. Rádi bychom, aby se u nás každý sportovec najedl tak, aby naše jídlo tělu přineslo potřebné živiny a chuťovým pohárkům potřebné uspokojení. Nejsme tu samozřejmě jen pro sportovce, protože kvalitně jíst potřebuje úplně každý.

Nejlepší je dorazit k nám, ale pokud nedokážete dorazit, jídlo vám dovezeme, kam si budete přát. Když budete jíst naše jídlo, tak vám bude chutnat život určitě lépe. Pokud chcete změnou jídelníčku dosáhnout nějakého jasnějšího cíle, tak doporučujeme vyšetření ve fitbee a jídelníček přesně na míru.

Pro pracující nabízíme na Ládví možnost poledního menu, které každý týden obměňujeme.
Zobrazit více