!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Zahájení sezony na zámku Nelahozeves - zrušeno
Zahájení sezony na zámku Nelahozeves - zrušeno
"> "> "> Zahájení sezony na zámku Nelahozeves "> Zahájení sezony
28.3.
+ Přidat foto

Zahájení sezony na zámku Nelahozeves - zrušeno

Kdy 28. březen 2020 9:30 - 17:00 Akce pro děti
Renesanční zámek Nelahozeves bude otevírat své brány v sobotu 28. března 2020 již v 9:30. Přijďte s námi oslavit příchod jara.
Renesanční zámek Nelahozeves bude otevírat své brány v sobotu 28. března 2020 již v 9:30! Přijďte s námi oslavit příchod jara.

Tradičně nemohou chybět prohlídky zámku, kreativní dílničky a tombola pro všechny návštěvníky. Nádvoří a parkoviště se zaplní stánky s ručními výrobky. Po celý den vás bude bavit Kejklíř Pupa, plánujeme divadelní i pěvecké vystoupení. Když vám po všech těch aktivitách vyhládne, můžete se zastavit u stánků s občerstvením. Nabídka bude bohatá – palačinky, staročeské speciality, poctivá bramboračka a guláš, či domácí borůvkový koláč. Nejen děti jistě potěší návštěva sboru dobrovolných hasičů obce Nelahozeves. Ti návštěvníkům představí své vozy včetně cisterny, ukážou záchranné vybavení a půjčí k vyzkoušení helmu či ochrannou vestu.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 3. 2020

Ubytování a restaurace v okolí