Úvod > Co chcete dělat? > Statek 1738 v Dušníkách nad Vltavou – penzion a restaurace u Kralup nad Vltavou
Gurmánská turistika

Statek 1738 v Dušníkách nad Vltavou – penzion a restaurace u Kralup nad Vltavou

Jsme rodinná firma, která podniká již 25 let. Svou práci se snažíme dělat srdcem, poctivě a svědomitě. Věříme proto, že tuto snahu dokážete ocenit především vy, naši hosté. To je pro nás vždy ta největší odměna.
Penzion Statek 1738 v blízkosti Kralup nad Vltavou disponuje ubytovací kapacitou až 33 hostů a stylovou restaurací s rozmanitým výběrem jídel i nápojů.

Restaurace s kapacitou 100 míst vám nabízí denně od 11:00 do 21:30 bohatý výběr pokrmů připravených zdejšími Mistry kuchaři. K posezení můžete využít příjemné vnitřní prostory a v létě rovněž venkovní terasu. Propojením komfortního prostředí, vysoce kvalikovaného personálu a pestré nabídky jídel z prvotřídních surovin zde povznesou váš oběd či večeři na gastronomický zážitek.

Statek 1738 poskytuje moderní, čisté a komfortní ubytování. Disponuje zvukově izolovanými jednolůžkovými i dvojlůžkovými pokoji i apartmány s celkovou kapacitou až 33 hostů. Naší hlavní myšlenkou při návrhu interiéru bylo vytvoření příjemného prostředí, kde se budete cítit pohodlně a kam se budete vždy rádi vracet. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybaveny TV a Wi-Fi připojením, část rovněž minibarem, terasou a apartmány také klimatizací. Jednotlivé pokoje jsou umístěny v samostatné dvoupatrové budově. V přízemních pokojích je možnost venkovního posezení.
Zobrazit více

Provozovatel

Statek 1738 (Ageko s.r.o.)

Dušníky nad Vltavou č.p. 10
277 44 Všestudy
Tel.:
+420 724 004 005
Email:
rezervace@statek1...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.state...
GPS:
50,310293 14,337983
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pikniky na zámku Nelahozeves

Pikniky na zámku Nelahozeves

Nelahozeves, Střední Čechy
Resort Svět

Resort Svět

Úžice, Střední Čechy
Stellplatz Říp v Mnetěši

Stellplatz Říp v Mnetěši

Mnetěš, Severozápadní Čechy