Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna obytných lodí na Vltavě a Labi v Nelahozevsi
Půjčovna obytných lodí na Vltavě a Labi v Nelahozevsi
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Půjčovna obytných lodí na Vltavě a Labi v Nelahozevsi

Nestůjte na břehu, staňte se kapitánem své dovolené. Půjčovna kajutových lodí – „hausbótů" na Vltavě a Labi v Nelahozevsi nabízí k pronájmu pohodlné a dobře ovladatelné obytné lodě Viking 26 s obsaditelností 4 osob. K řízení lodí nepotřebujete žádný lodní průkaz ani zkoušky.

Stát se kapitánem své dovolené a vyrazit na netradiční plavbu po českých řekách je jednodušší, než se na první pohled zdá. Stačí si rezervovat termín. Po uhrazení zálohy je obytná motorová loď závazně blokována.

Současně obdržíte příručku uživatele plavidla, popis vodních cest a plavebního průvodce, což je výtah nejdůležitějších lodních značek a pravidel. Po příjezdu do přístavu vám bude znovu v klidu vyložena teorii plavby, ukázány všechny ovládací prvky lodě, dozvíte se užitečně fígle a vyjedete na zkušební plavbu, na které si můžete veškeré manévry s lodí vyzkoušet bez jakéhokoliv stresu pod odborným dozorem.

Poté již nic nebrání, abyste jako nefalšovaní kormidelníci a kapitáni vyrazili vstříc novým lodním dobrodružstvím.

Kajutové lodě je možné si zapůjčit na prodloužený víkend, minitýden či na celý týden a déle. Jak Vltava tak i Labe nabízejí množství romantických zákoutí. Vydejte se na netradiční dovolenou a staňte se na několik dnů opravdovým kapitánem lodě!

Zobrazit více

Aktivity v okolí

Zámek Nelahozeves

Zámek Nelahozeves

Nelahozeves, Středočeský kraj
Rodný dům Antonína Dvořáka

Rodný dům Antonína Dvořáka

Nelahozeves, Středočeský kraj
Koupaliště Kralupy nad Vltavou

Koupaliště Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí