!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Rozsvícení vánočního stromu v Brně – zrušeno
Festivaly

Rozsvícení vánočního stromu v Brně – zrušeno

  • 26. listopad 2021 16:00 - 22:00
Brněnské Vánoce se za poslední roky posunuly od nevzhledné tržnice s obskurním zbožím k okouzlujícím stylovým trhům s pestrou zábavou. Místní i přespolní si toho dávno všimli, o čemž svědčí davy, které se zde ladí do Vánoční nálady od brzkého odpoledne. Letos vše začne jako vždy 29. 11 v 17:00.

V Brně bude vánoční strom slavnostně rozsvícen v pátek 26. 11. 2021 na náměstí Svobody. Strom rozsvítí primátorka s biskupem za přihlížení několika tisíců Brňanů. Opět se bude jednat krásný strom z Bílovic nad Svitavou.

Brněnské Vánoce budou pokračovat nabitým programem pro děti a dospělé až do 23. prosince a ve své gastronomické části i dál. Až do 23. prosince si budou místní, jejich návštěvy a turisté vychutnávat zimní Brno bez tlačenic a předvánočních stresů, zato s teplým nápojem pod širým nebem. Těšit se můžete na stánky s občerstvením a vánočními dárky, originální brněnské hrníčky a vratné obaly, vánoční strom jako připomínka toho vůbec prvního u nás a koncerty, velký vyřezávaný betlém a Ježíškovu poštu, adventní procházky a jízdy a výhled ze slavnostně nasvícené věže Staré radnice. To vše k Brněnským Vánocům neodmyslitelně patří a tyto kratochvíle si každý rok užijí tisíce Brňáků i přespolních.

Bude připraveno i zimní kino, ledové kluziště u Jošta a vánočně nazdobená šalina.

Zobrazit více
26.11.
23.12.
Vánoce v Brně 2021 – zrušeno

Vánoce v Brně 2021 – zrušeno

Brno, Jižní Morava
26.11.
23.12.
Vánoční tramvaj Brno

Vánoční tramvaj Brno

Brno, Jižní Morava
26.11.
23.12.
Brněnské Vánoce 2021 – zrušeno

Brněnské Vánoce 2021 – zrušeno

Brno, Jižní Morava
28.11.
Marcela

Marcela

Brno-střed, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí