!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Vyhlídkové lety balonem pro celou ČR
Letní sporty

Vyhlídkové lety balonem pro celou ČR

Dopřejte sobě nebo svým blízkým nezapomenutelný zážitek, jako vystřižený z knížek Julese Verna. Přijďte si s námi užít let balonem podle vašich představ. Poskytujeme privátní i skupinové lety po celé ČR. Neváhejte a vzneste se s námi do oblak!
Zažijte něco jedinečného a vyzkoušejte vyhlídkový let balonem. Díky přísným bezpečnostním kontrolám našich balónů garantujeme maximální bezpečnost. Vybrat si můžete privátní či skupinové lety balonem. Stejně tak je na vás výběr místa odletu.

Vybírat si můžete od základních letenek pro jednotlivce až po speciální letenky pro skupiny nebo zamilované páry. Dopřejte si neopakovatelný zážitek a nechte se unést nádherou, kterou v sobě balonové létání skrývá.
 

Co od nás můžete očekávat?

  • garantujeme nejnižší ceny
  • létáme bezpečně již několik let
  • letenku můžete věnovat jako dárkový poukaz
  • nabízíme privátní i skupinové lety

Létáme po celé ČR a za příznivých podmínek si s námi můžete dopřát dokonce i let balonem v Praze. Pohled z výšky na vaše oblíbená místa – to se prostě musí zažít. Proleťte s námi! Jsme bezva parta lidí a naši práci děláme s láskou.
Zobrazit více