!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Bistro Bastardo v Brně
Gurmánská turistika

Bistro Bastardo v Brně

Bistro Bastardo na náměstí Svobody je klasické rychlé bistro s mexickými kuchaři, kteří s úsměvem na rtech dělají tři věci naráz a naprosto soustředěně.
Myšlenka otevřít první mexické bistro v moravské metropoli se zrodila v hlavách dvou kamarádů - Američana a Brňáka, které odjakživa spojovala láska k této pestré a nenahraditelné kuchyni. Po návratu ze Spojených států, kde první z jmenovaných nasbíral potřebné zkušenosti a znalosti této kuchyně, začaly plány se zrozením prvního bistra v Brně.

Jelikož se Bastardo chtělo stát skutečnou mexickou mekkou Brna, neobešlo by se bez opravdového mexického šéfkuchaře. A v tento moment přichází do našeho příběhu Alejandro "el cocinero", rodák z Mexico City, s letitými a bohatými zkušenostmi s vařením podle tradičních mexických receptur. Je to právě on, jeho nekonečný entuziasmus a láska k vaření, které našemu bistru vnáší duši.

Ať už jste milovníky mexických tacos, burritos či quesadillas, nebo jste mexickou kuchyni snad ještě neochutnali a jste od matky přírody zdravě zvědaví, navštivte Bistro Bastardo a obklopte se na chvíli nezaměnitelnou atmosférou a chutí pravého Mexika... Atmosférou, kterou jinde budete hledat jen stěží!
Zobrazit více