Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Rozsvícení vánočního stromu
Rozsvícení vánočního stromu
Společenské akce

Rozsvícení vánočního stromu

Všude kolem nás již začíná pomalu být cítit vánoční atmosféra a hlavně děti se začínají těšit na nadcházející kouzelné období. Zveme vás proto v pátek 11. listopadu v 17:00 hodin ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromu a výzdoby nákupního centra Central Most za účasti primátora města Most.
Všude kolem nás již začíná pomalu být cítit vánoční atmosféra a hlavně děti se začínají těšit na nadcházející kouzelné období. Zveme vás proto v pátek 11. listopadu v 17:00 hodin ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromu a výzdoby nákupního centra Central Most za účasti primátora města Most, Jana Paparegy. Pro děti bude samozřejmě připraven zajímavý doprovodný program a malování na obličej, pro dospělé zase ochutnávka svařáku.
 
Od rozsvěcení vánočního stromu, až po poslední část vánoční výzdoby, Central pro své návštěvníky postupně rozzáří více než 100 000 vánočních světel. Oproti předchozí sezóně se můžete těšit na nové prvky výzdoby, zajímavější fotokoutek a samozřejmě nemůžeme zapomenout na naše vánoční medvědy.  
 
V rámci Zimní pohádky si budou moci děti i zasoutěžit a těšit se mohou i na zapeklité úkoly, jejichž vyřešení bude po zásluze odměněno. S elfy si také budou moci společně zazpívat i zatancovat. Kromě bohatého doprovodného programu, si každý návštěvník může užít i malování na obličej nebo ochutnat první svařák a punč. Váš sluch i zrak potěší vystoupení dětské street dance taneční skupiny THE F.A.C.T., která v Mostě působí již 13 let.
 
Tím to ale nekončí. Ve světle rozsvícené vánoční výzdoby si budete moci vychutnat kouzelné vystoupení Sněhoskřítků, jejichž jedinečné kostýmy jistě vytvoří úsměv nejen na dětských tvářích. I zde si budou moci děti zatancovat a zasoutěžit. Na závěr celého vystoupení se můžete těšit i na speciální efekty.
 
Věrné zákazníky, kteří mají staženou aplikaci obchodního centra Central Club, opět odměníme formou kupónů, za které si budou moci nechat nazdobit obličej, případně si vychutnat svařák nebo punč zdarma.
 

Provozovatel

OC Central Most

Radniční 3400
434 01 Most
Tel.:
+420 775 256 231
Email:
klara.cechova@cbr...
WWW:
www.centralmost.cz
GPS:
50,501252 13,639964
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Krušné hory
Město:
Most
Tipy na výlet:
Most a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Vánoční tramvaj v Mostě

Na pravidelnou tramvajovou linku číslo 2 v Mostě vyjely opět Vánoční tramvaje, které letos zajišťuje s Dopravním podnikem měst Mostu a Litvínova, a.s., Statutární město Most.
Most, Ústecký kraj

Česká Mše vánoční Jakuba Jana Ryby v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Mostě

Tradiční Česká Mše vánoční Jakuba Jana Ryby v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Mostě.
Most, Ústecký kraj

Sloup se sv. Annou z náměstí Míru ve starém Mostě

Barokní pískovcový sloup vytvořil v roce 1681 italský mistr Pietro de Toscana jako upomínku na více než jedenáct set obětí morové epidemie v roce 1680. Od svého vzniku stával na Mírovém náměstí ve starém Mostě. Kvůli rozšíření dobývacího prostoru musel být přesunut a stěhoval se několikrát.
Most, Ústecký kraj

Jungle Arena Most – dětský zábavní park a hřiště

V rodinném centru Jungle Arena v Mostě najdou děti nepřeberné množství atrakcí, herních koutků a prostoru pro hru, zábavu a pohybové vyžití. Jungle Arena je však připravena pobavit celou rodinu v každém ročním období.
Most, Ústecký kraj

Alegorie Živlů u budovy magistrátu v Mostě

Čtyři alegorické plastiky Živlů, vytvořené k roku 1715, se původně tyčily na římse renesanční mostecké radnice. Dnes stojí na betonových soklech před Magistrátem města Mostu.
Most, Ústecký kraj

Památník hornických tradic a důlních neštěstí v Mostě

Pomník hornických tradic a důlních neštěstí vznikl roku 2021 podle návrhu Jakuba Klašky. Nachází se na jižním okraji náměstí Velké mostecké stávky. Kolemjdoucím má připomínat krajinu narušenou důlní těžbou překrytou zrekultivovaným pásem zeleně.
Most, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Kapitol Most

Rodinný moderní čtyřhvězdičkový Hotel Kapitol nabízí 13 klimatizovaných pokojů různých typů. Nachází se v přímém centru města Mostu a nabízí špičkové ubytovací, gastronomické a konferenční zázemí.
Most, Ústecký kraj

Restaurace Severka Most

Restaurace Severka je známá díky kultovnímu seriálu Most, jehož hlavní hrdinové se zde pravidelně setkávají. Oblíbená je však i mezi Mostečany, kteří oceňují zdejší klasickou českou kuchyni za vstřícné ceny.
Most, Ústecký kraj

Ochutnejte Mostecký kahan

Na prohlídku minipivovaru s výkladem a ochutnávkou piva se můžete vydat do minipivovaru Mostecký kahan, který najdete v restauraci Kosmos v Mostu. Návštěvník při vstupu do restaurace na vlastní oči uvidí, jak se v malém měřítku vaří pivo podle starých českých receptů.
Most, Ústecký kraj

Minipivovar Most

Pivovar pod nemocnicí v ulici Žatecká vaří na 10 hl varně, s klasickou spilkou a ležáckým sklepem. Zároveň disponuje i CKT tanky pro výrobu svrchně kvašených piv. Pět základních druhů piv doplňují sezónní speciály.
Most, Ústecký kraj