Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Kapitol Most
Ubytování

Hotel Kapitol Most

Rodinný moderní čtyřhvězdičkový Hotel Kapitol nabízí 13 klimatizovaných pokojů různých typů. Nachází se v přímém centru města Mostu a nabízí špičkové ubytovací, gastronomické a konferenční zázemí.

Pokoje jsou rozděleny do pěti kategorií Standard, Standard Plus, Family, Business a Apartment. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, bezpečnostní schránkou, luxusní stylovou koupelnou, vysoušečem vlasů a sprchou. Ve všech pokojích najdete vkusný designový nábytek společně s LCD televizí se satelitem a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu.

V některých pokojích se nachází čajový a kávový set. Hosté hotelu Kapitol si mohou vybrat mezi jednou manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Moderní stylová restaurace Good Gate  o kapacitě 150 míst  nabízí českou i mezinárodní kuchyni.  Restaurace je rozdělena na tři druhy posezení restaurace, kavárna, sportovní bar. V letní sezoně si můžete vybrat ze dvou teras. Restaurace otevřela v nových prostorách nekuřácké posezení Bowling Gate se třemi bowlingovými dráhami, dětským koutkem a dětským kinem. 

Otevírací doba restaurace je od pondělí do neděle 8:00 do 24:00

Provozovatel

KAPIMOST s.r.o.

Jaroslava Průchy 1915/24
434 01 Most
Tel.:
+420 476 702 923
Email:
hotelkapitol@kapi...
WWW:
hotelkapitol.cz
GPS:
50,500033 13,641117
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Krušné hory
Město:
Most
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Severka Most

Restaurace Severka Most

Most, Ústecký kraj
Ochutnejte Mostecký kahan

Ochutnejte Mostecký kahan

Most, Ústecký kraj
Minipivovar Most

Minipivovar Most

Most, Ústecký kraj