Úvod > Kalendář akcí > Relaxační víkend s jemnou jógou na Šumavě

Relaxační víkend s jemnou jógou na Šumavě

Kdy 11. říjen 2019 17:00 - 13. říjen 2019 12:00 Sportovní akce
Připravili jsme pro vás víkend s jógou v podzimním termínu, kdy Šumava bývá ještě zalitá sluncem a přitom krásně barevná. V komorním jógovém kruhu budete relaxovat a čerpat energii uprostřed jedinečné šumavské přírody. V Nebespánu vám připravíme skvělé jídlo, kávu i božšké zákusky.
V průběhu víkendu vás čekají 4 lekce jógy o délce 1,5 hod.. Budete pracovat se svým tělem, budete objevovat svůj dech, nahlédnete pod pokličku jógové energetiky, ponoříte se do prostoru svého těla i mysli. Nebudou chybět závěrečné relaxace a prostor pro vzájemné sdílení.

Víkend vede zkušená trenérka jógy a tai-chi Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. “jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung (viz medailonek na konci stránky). Víkend je tedy otevřený i těm, kteří nejsou pravidelnými účastníky kurzů jógy. Nabídneme vám výborné jídlo (v ceně pobytu je polopenze), zákusky od naší cukrářky Jany, výběrovou kávu – prostě budeme pečovat nejen o vaše tělo a duši, ale také o vaše žaludky :-) Bydlet budete v krásných nových pokojích.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 9. 2019
26.10.
28.10.
Filmové Kašperské Hory

Filmové Kašperské Hory

Kašperské Hory, Šumava
9.11.
(Nejen) sametové vzpomínání

(Nejen) sametové vzpomínání

Kašperské Hory, Šumava
28.12.
1.1.
Zimní prohlídky hradu Kašperk

Zimní prohlídky hradu Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
1.8.
31.10.
Zdeněk Burian - Malíř ztraceného času

Zdeněk Burian - Malíř ztraceného času

Žihobce, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí