Úvod > Kalendář akcí > Relaxační víkend s jemnou jógou na Šumavě

Relaxační víkend s jemnou jógou na Šumavě

Kdy 11. říjen 2019 17:00 - 13. říjen 2019 12:00 Sportovní akce
Připravili jsme pro vás víkend s jógou v podzimním termínu, kdy Šumava bývá ještě zalitá sluncem a přitom krásně barevná. V komorním jógovém kruhu budete relaxovat a čerpat energii uprostřed jedinečné šumavské přírody. V Nebespánu vám připravíme skvělé jídlo, kávu i božšké zákusky.
V průběhu víkendu vás čekají 4 lekce jógy o délce 1,5 hod.. Budete pracovat se svým tělem, budete objevovat svůj dech, nahlédnete pod pokličku jógové energetiky, ponoříte se do prostoru svého těla i mysli. Nebudou chybět závěrečné relaxace a prostor pro vzájemné sdílení.

Víkend vede zkušená trenérka jógy a tai-chi Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. “jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung (viz medailonek na konci stránky). Víkend je tedy otevřený i těm, kteří nejsou pravidelnými účastníky kurzů jógy. Nabídneme vám výborné jídlo (v ceně pobytu je polopenze), zákusky od naší cukrářky Jany, výběrovou kávu – prostě budeme pečovat nejen o vaše tělo a duši, ale také o vaše žaludky :-) Bydlet budete v krásných nových pokojích.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí