Úvod > Kalendář akcí > Poslední Prosecco Festival letošního roku
Poslední Prosecco Festival letošního roku
"> Poslední Prosecco Festival letošního roku
25.9.
26.9.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Poslední Prosecco Festival letošního roku

  • 25. září 2021 15:0026. září 2021 22:00
Sezóna se pomalu chýlí ke konci a tak se hlásí o slovo poslední venkovní festival Prosecca. Pojďme si ho společně užít, na sklonku babího léta, pod širým nebem a především se svými přáteli.
Prosecco | Giro del Festival
 Beer Garden Žižkov – Koněvova 1686/112, Praha 3 – Ohrada
pá 24.9.21 – 15:00 – 22:00
so 25.9.21 – 12:00 – 22:00

Sezóna se pomalu chýlí ke konci a tak se hlásí o slovo POSLEDNÍ venkovní festival Prosecca. Pojďme si ho společně užít, na sklonku babího léta, pod širým nebem a především se svými přáteli.

PROSECCO – Giro del Festival je na festivalovém okruhu napříč republikou zprostředkovat autentický zážitek, dát ochutnat, vidět a cítit emoce z výrobků a typických produktů Itálie, u nás dostupných. Street Food prodejci nabízejí pestré menu tradičních specialit nejen Itálie, ale i rozličné novinky mezinárodní kuchyně, které už jsou, nebo možná po festivalu budou trendy, stejně jako prosecco. Tento typ servisu jídla, tedy pouliční občerstvení, menší porce, rozmanitá nabídka chutí, vůní a pestrých barev, od našich prodejců, je nedílnou součástí festivalu a k proseccu to jednoduše sedí. Teprve s Vámi, v harmonii s chutí a vůní výtečného jídla, potkávání se s přáteli a skvělou atmosférou, je prosecco životním stylem a Vy jste jeho neodmyslitelnou součástí.

 Hudební produkce je pro vás připravena kontinuálně celý festival: DJ´s & Live Music
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 31. 8. 2021