Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Příměstský koňský tábor pro děti na Farmě Ptýrov
Prímestský konský tábor 2014
Akce pro děti

Příměstský koňský tábor pro děti na Farmě Ptýrov

Pětidenní program plný zábavy, soutěží, nových kamarádů a nezapomenutelných zážitků spojených s koňmi. Tábor je určený pro všechny milovníky koní ve věku 8 – 15 let bez ohledu na jejich zkušenosti s koňmi a jezdeckou úroveň.
Program je zaměřen na všeobecné aktivity týkající se koní, nejedná se o intenzivní výuku jízdy na koni. Děti se seznámí zábavnou formou se základy teorie a praktických dovedností spojených s péčí o koně a jezdectvím.

Termíny konání:
13. – 17. července
27. – 31. července
3. – 7. srpna

Maximální počet dětí v jednom turnusu je 8. Program každý den od pondělí do pátku vždy od 8:00 do 16:00. Zahrnuje ošetřování koní, krmení, úklid, čištění a úpravu koní, jízdu na koni včetně sedlání a uzdění. Dále se děti zábavnou formou a formou her seznámení s teorií práce a manipulace s koněm, popisem a fyziologií koňských plemen, se sportovními disciplínami a dalšími informacemi spojených s jezdectvím. Denní program bude vždy přizpůsoben aktuálnímu počasí. Nutné přihlášení předem a úhrada zálohy 1 000,-Kč.

Více informací a přihlášky na e-mailu aneta.cucova@farmaptyrov.cz nebo 736 244 688.

Provozovatel

Farma Ptýrov

Ptýrov 25
295 01 Mnichovo Hradiště
Tel.:
+420 736 244 688
Email:
aneta.cucova@farm...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.farmaptyrov.cz
GPS:
50,508043 14,945987
 
 

Vstupné

Cena: 4 000 Kč

Poznámka:Cena za jeden turnus zahrnuje polopenzi, celodenní pitný režim, 1 - 2x jízda na koni denně (dle aktuálního počasí), doprovodný zábavný program, soutěže, odborný dozor a cvičitel po celou dobu konání tábora.

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Dřevěný betlém Fr. Pešána

Betlém k vidění v zámeckém parku v Sale Terreně.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Adventní putování za Mikulášem

Mikuláš v muzeu.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Štefan Margita

Koncerty.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Malá dohoda

Výstava.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Zámek Maníkovice

Barokní lovecký zámeček s mansardovou střechou byl postaven valdštejnským stavitelem Mikulášem Raimondim v roce 1711. Později měl funkci hájovny a od poloviny 19. století v něm sídlil lesní úřad celého panství. V současné době je v soukromém vlastnictví.
Ptýrov, Středočeský kraj

Hand in Hand – speciální víkendové konverzační kurzy pro rodiče s dětmi

Speciální víkendové konverzační kurz pro rodiče s dětmi od osmi let. Jeho hlavním cílem je rozvoj slovní zásoby a zvýšení sebevědomí v používání jazyka jak u dospělých, tak u dětí.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Institut pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově – English in the Garden

Myslíte, že zdokonalovat se intenzivně v angličtině se dá jen na školní sesli před tabulí? Poznejte v našem institutu, že to jde i jinak. V bývalém statku na prahu Českého ráje zakusíte na vlastní kůži, že člověk se může během jednoho týdne hodně naučit a zároveň prožít spoustu zábavy.
Ptýrov, Středočeský kraj

Přírodní památka Skalní sruby Jizery

Jedná se o strmý sráz řeky s pseudokrasovým výklenkem, který vznikl boční erozí řeky Jizery. Na dně skalní stěny se nacházejí zvětralé vápnité pískovce.
Ptýrov, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Sportovně rekreační areál Farma Ptýrov

Penzion Farma Ptýrov nabízí stylové ubytování nad hlavní stájí a zázemí pro stanování a camping. Restaurace skýtá příjemnou atmosféru, kde se snoubí stylové prostředí, delikátní kuchyně a přátelská obsluha. Areál také nabízí jízdy na koních.
Ptýrov, Středočeský kraj

Restaurace Skála v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Restaurace Skála pod pivovarem Klášter nabízí každý den zcela netradiční prostory pro dobrý oběd, příjemnou večeři a uspořádání nejrůznějších akcí. Zázemí naší restaurace umožňuje pohodlně obsloužit 160 hostů a nechybí ani místo pro taneční zábavu.
Klášter Hradiště nad Jizerou, Středočeský kraj

Hotel Malý Pivovar v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Hotel Malý Pivovar v Klášter poskytuje komfortní pokoje vybavené stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Působí velice útulně a měl by uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky.
Klášter Hradiště nad Jizerou, Středočeský kraj

Hotel U Hroznu Mnichovo Hradiště

V centru města Mnichovo Hradiště najdete ubytování v Hotelu U Hroznu s restaurací, která se specializuje na domácí českou kuchyni. Kapacita restaurace a salonku je 68 míst, s možností pořádání nejrůznějších rodinných i firemních akcí.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj